Zamknij
REKLAMA

Zgłoś się do usunięcia azbestu z dofinansowaniem

15:31, 11.07.2019 | M.W.
REKLAMA
Skomentuj

Gmina Miastko zbiera chętnych do udziału w projekcie usuwania wyrobów azbestowych z prywatnych posesji. Konkurs przeprowadza Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

[ZT]841[/ZT]

Udział w konkursie daje możliwość uzyskania dofinansowania na realizację zadań związanych z usuwaniem azbestu, polegających na demontażu wyrobów azbestowych wraz z ich transportem i przekazaniem do unieszkodliwienia na składowisku odpadów niebezpiecznych lub wyłącznie transporcie i przekazaniu do unieszkodliwienia wyrobów azbestowych zdemontowanych w latach poprzednich i przygotowanych do transportu.

- Z dofinansowania będą mogły skorzystać osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej - właściciele nieruchomość zlokalizowanych na terenie gminy Miastko. Dofinansowanie nie dotyczy zakupu i montażu nowych pokryć dachowych! - zastrzegają urzędnicy z Miastka.

Dofinansowanie w formie dotacji udzielane jest do kosztów kwalifikowanych. To koszty demontażu, zbierania, transportu i unieszkodliwiana odpadów zawierających azbest, poniesione w 2019 lub 2020 roku, pod warunkiem że realizacja zadania nastąpi nie wcześniej niż po podpisaniu umowy. Można uzyskać nawet 100 proc. dofinansowania!

Osoby zainteresowane udziałem w zadaniu powinny złożyć wniosek w terminie do 26.07. Więcej informacji w siedzibie Urzędu Miejskiego w Miastku (pokój nr 15).

[ALERT]1562844634132[/ALERT]

 

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© miastko24.pl | Prawa zastrzeżone