Zamknij
REKLAMA

Otwarcie Biblioteki w Korzybiu już w najbliższy piątek

17:48, 12.01.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

W piątek - 14 stycznia - zostanie oficjalnie otwarta nowa filia biblioteczna w Korzybiu. Przypomnijmy, że budynek po dawnym dworcu PKP w Korzybiu, przeszedł w ostatnim czasie przebudowę. W ramach pozyskanych środków z Narodowego Programu Rozwoju Bibliotek, powstało centrum kulturalne. Swoje miejsce znalazła tu m.in. filia biblioteki, powstała  także sala szkoleniowo – integracyjna czy kącik dla dzieci.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych. Oprócz symbolicznego przecięcia wstęgi, czeka nas zwiedzanie obiektu i krótki recital – mówi Marta Borodziuk, dyrektor Biblioteki Miasta i Gminy Kępice.

Start spotkania zaplanowany jest na godzinę 13:00. W programie wydarzenia znajduje się m.in. występ muzyków Jacka Adamczyka i Miłosza Pawłowskiego. Uroczystość otwarcia nowego obiektu będzie transmitowana także online na kanale YouTube Gminy Kępice.

– Ten obiekt łączy wiele funkcji. To nie tylko bogata oferta kulturalna, ale także miejsce z którego będą mogli skorzystać turyści wynajmując pokój – dodaje Marta Borodziuk.

KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF! Tylko dla subskrybentów premierowe reportaże wideo i pełne wersje tekstów, niedostępne na portalu www.miastko24.pl!

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%