Zamknij
REKLAMA

Wojciech Szymański ponownie wybrany na sołtysa Żelic

13.21, 06.04.2022 P.K. Aktualizacja: 13.23, 06.04.2022
Skomentuj
REKLAMA

Od marca trwają w Gminie Kępice zebrania sołeckie, podczas których Sołtysi i Rady Sołeckie dokonują sprawozdań ze swojej działalności za poprzedni rok. W najbliższym czasie ponadto w czterech sołectwach - Żelice, Biesowice, Obłęże i Podgóry dodatkowo odbędą się wybory sołtysa i rad sołeckich. Pierwsza z tych miejscowości już wybrała. 

Podczas wczorajszego zebrania w Żelicach, mieszkańcy zagłosowali i wybrali na ponowną kadencję Wojciecha Szymańskiego. Do Rady Sołeckiej wybrani zostali natomiast Marzena Kuzemko, Irena Krzyżanowska, Katarzyna Kowalska, Emil Jaroszewicz, Andrzej Janowicz.

- Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w pracę na rzecz naszego Sołectwa.  Wspólną pracą i zaangażowaniem udaje się osiągać zamierzony cel – mówił Wojciech Szymański, Sołtys Sołectwa Żelice.

Sołtysowi i radzie sołeckiej gratulujemy i życzymy powodzenia w sprawowaniu powierzonych funkcji. Zebrania sołeckie mają dużą wartość na rozwoju lokalnych społeczności. To dobry moment, aby mieszkańcy mogli bezpośrednio spotkać się z samorządowcami i omówić bieżące sprawy.

KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF! Tylko dla subskrybentów premierowe reportaże wideo i pełne wersje tekstów, niedostępne na portalu www.miastko24.pl!

(P.K.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%