Zamknij
REKLAMA

Aleksandra Mondry wybrana na kolejną kadencję sołtysa Podgóry!

14.24, 07.06.2022 P.K. Aktualizacja: 14.24, 07.06.2022
Skomentuj
REKLAMA

Podczas ostatniego zebrania sołeckiego w Podgórach, mieszkańcy wybrali swojego sołtysa. mieszkańcy jednogłośnie zdecydowali o powołaniu dotychczasowej Pani Sołtys na kolejną, pięcioletnią kadencję. To kolejne z kępickich sołectw, które w ostatnim czasie wybierało swoje nowe władze. 

- Bardzo dziękuję za otrzymane wsparcie naszym mieszkańcom. Cieszę się, że dotychczasowa działalność została pozytywnie oceniona – mówi Sołtys Aleksandra Mondry.

Oprócz wyborów na sołtysa przeprowadzone zostały także wybory do Rady Sołeckiej. Miejsca w niej w najbliższej kadencji zajmą Ryszard Pachorek, Magdalena Urbańska, Grażyna Dziedzic, Kamil Biernacki, Anna Płaskonka, Leonarda Mondry oraz Edward Sahajdak.

- W okresie wiosennym zakończyliśmy serię zebrań sołeckich. To był czas na wiele owocnych rozmów o planach na rozwój poszczególnych sołectw. Kolejne zebrania ruszą jesienią i będą dotyczyły realizacji Funduszu Sołeckiego – komentuje Magdalena Majewska, Burmistrz Kępic.

W trzech z czterech sołectw kępickich, w których ostatnio odbyły się wybory, urzędujący sołtysowie wywalczyli sobie reelekcję. Tak się stało w przypadku Wojciecha Szymańskiego z Żelic, Marii Zegadło z Obłęża i właśnie Aleksandry Mondry z Podgór. W Biesowicach nowym sołtysem został Norbert Becker. 

Nowo wybranym władzom serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w służbie na rzecz regionu. 

KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF! Tylko dla subskrybentów premierowe reportaże wideo i pełne wersje tekstów, niedostępne na portalu www.miastko24.pl!

(P.K.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%