Zamknij
REKLAMA

Kąpielisko nad Jeziorem Obłęskim znowu otwarte

09.20, 25.08.2022 P.K.
Skomentuj
REKLAMA

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że w związku z pojawieniem się sinic, pracownicy Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej ze Słupska podjęli decyzje o zamknięciu kąpieliska nad Jeziorem Obłęskim. Wczoraj sanepid wydał nową decyzję - dzięki poprawie jakości wody, z kąpieliska właśnie znika czerwona flaga.

- Cieszymy się, że ponownie możemy zaprosić na nasze kąpielisko. Po przebadaniu próbek, została wydana stosowna decyzja. Przed nami ostatni tydzień wakacji. Zapraszamy zatem do korzystania z uroków i atrakcji naszego jeziora - mówi Małgorzata Laskowska, prezes Kępickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Kąpielisko nad Jeziorem Obłęski - pod nadzorem ratowników WOPR - będzie funkcjonowało do końca sierpnia. To ostatnia szansa na skorzystanie z uroków wakacji. To jednak niejedyne czynne kąpielisko w naszym regionie. Listę kąpielisk będących pod kontrolą sanepidu, możemy znaleźć TUTAJ.

KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF! Tylko dla subskrybentów premierowe reportaże wideo i pełne wersje tekstów, niedostępne na portalu www.miastko24.pl!

(P.K.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

ŻmijaŻmija

0 0

DO redaktorka. Jak będzie wyglądał skatepark w Miastku. czy jest jakiś projekt przygotowany czy wychodzi na to że został ogłoszony przetarg na zrobienie skateparku tak po prostu bez żadnych wytycznych? 15:37, 25.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%