Zamknij
REKLAMA

Monika Żemojtel wyróżniona w konkursie Zachodniopomorski Bibliotekarz Roku 2021

14.46, 25.03.2022 P.K. Aktualizacja: 14.52, 25.03.2022
Skomentuj
REKLAMA

Monika Żemojtel - Dyrektor Miejsko - Gminnej Biblioteki Publicznej w Bobolicach - otrzymała wyróżnienie w konkursie Zachodniopomorski Bibliotekarz Roku 2021. Oficjalnie wręczenie nagrody nastąpi 6 maja 2022 roku podczas Inauguracji Zachodniopomorskiego Tygodnia Bibliotek w Książnicy Pomorskiej w Szczecinie.

- Pani dyrektor jest orędowniczką nowoczesności biblioteki i wprowadza nowe technologie do działalności i oferty bibliotecznej. Jest także specjalistką w działaniach dotyczących popularyzacji książek i upowszechniania czytelnictwa. Serdeczne gratulujemy Pani Monice - komentują urzędnicy.

Monika Żemojtel związana jest z bobolicką biblioteką od 13 lat. Funkcje dyrektora pełni od 2015 roku. Pod od jej kierownictwem organizowanych było wiele przedsięwzięć w formie zajęć stacjonarnych i online. W imieniu redakcji gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF! Tylko dla subskrybentów premierowe reportaże wideo i pełne wersje tekstów, niedostępne na portalu www.miastko24.pl!

(P.K.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%