Zamknij
REKLAMA

Wpadła do rowu. Policja przyjechała i nie ukarała

19:19, 14.05.2019 | M.W.
REKLAMA
Skomentuj

Tajemnicza z pozoru kolizja na trasie Barcino - Korzybie (gm. Kępice). We wtorek po godz. 12.00 kierująca volkswagenem polo otarła się o przydrożne drzewo i wjechała do rowu. 

- Zatrzymaliśmy się, ale nikogo tam nie było. W rowie stał jedynie rozbity samochód. Wezwaliśmy więc policję - mówi świadek.

Mundurowi przyjechali na miejsce. Ustalili, że samochodem kierowała mieszkanka gminy Kępice.

- Kierująca zeznała, że doszło do awarii samochodu. Nie było to zdarzenie policyjne, więc nie została ukarana mandatem. Nie było żadnej osoby poszkodowanej - mówi Monika Sadurska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Słupsku.

 

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

RomanRoman

0 1

Mogła tak szybko nie jechać. 12:10, 15.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© miastko24.pl | Prawa zastrzeżone