Zamknij
REKLAMA

Bohater po służbie. Policjant ratował rodzinę i kobietę w ciąży

23:48, 20.09.2019 | M.W.
REKLAMA
Skomentuj

Wojciech Bubeła, pochodzący z Kępic funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Słupsku, wykazał się profesjonalizmem i zachował zimną krew podczas groźnej kolizji, do której doszło w minioną środę w godzinach wieczornych na obwodnicy Słupska.

[ZT]4570[/ZT] 

Sierż. szt. Wojciech Bubeła - będąc po służbie - zabezpieczył miejsce zdarzenia, z pojazdu, z którego ulatniał się gaz, wyprowadził troje dzieci i ich matkę, a z mercedesa wyprowadził kobietę w ciąży, powiadomił służby ratunkowe i zadbał o korytarz życia.

- W minioną środę przed godziną 18.00 na obwodnicy Słupska doszło do groźnie wyglądającej kolizji, w której uczestniczyły cztery samochody w tym dwa ciężarowe. Funkcjonariusz słupskiej drogówki sierż. szt. Wojciech Bubeła, będąc w czasie wolnym od służby, widział moment uderzenia mercedesa o barierki ochronne i uderzenia w opla, w którym znajdowała się 5-osobowa rodzina. Policjant zabezpieczył miejsce zdarzenia, wezwał służby ratunkowe, a z opla, z którego wydobywał się gaz, wyprowadził kobietę i jej trójkę dzieci, którym dał schronienie w swoim samochodzie. Z mercedesa zaś wyprowadził kobietę w ciąży. Funkcjonariusz utworzył korytarz życia, co umożliwiło szybki przyjazd służb ratunkowych - potwierdza biuro prasowe KMP w Słupsku.

Kolejnego dnia do Komendy Miejskiej Policji w Słupsku zadzwonił ojciec rodziny podróżującej oplem i podziękował za uratowanie życia, opiekę i jak podkreślił, ogromny profesjonalizm, jakim wykazał się policjant.

Ciąg dalszy tej sprawy w Gazecie Miasteckiej 24 września.

ZOBACZ MOMENT WYPADKU!

[ALERT]1569015936717[/ALERT]

 

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© miastko24.pl | Prawa zastrzeżone