Zamknij
REKLAMA

Przejechali Polskę, rozbili się na dziurach w gm. Kępice [WIDEO]

21:19, 03.03.2020 | M.W.
Skomentuj
REKLAMA

Dziurawa jak ser szwajcarski droga powiatowa z Ciecholubia w kierunku Osowa jest niebezpieczna. Tyle się o tym mówiło, a teraz to potwierdzony fakt. We wtorek po południu rozbiła się tam para z województwa podkarpackiego - Piotr Laska i Monika Kozłowska. Na szczęście nic poważnego im się nie stało.

Mieszkańcy Pruchnika odmówili wezwania karetki pogotowia ratunkowego. Wezwaliśmy pomoc drogową. Szczęśliwie dotarli do celu podróży, do Sławna, gdzie mają znajomych. To była ich pierwsza podróż na Pomorze.

- Google Maps nas tu zaprowadziło. W pewnym momencie normalna droga skończyła się i trafiliśmy na to coś - opowiada Piotr Laska.

[ZT]5076[/ZT]

Kierowała 23-letnia Monika Kozłowska. Mówi, że w pewnym momencie zjechała z gładkiego asfaltu i wpadła w wielką wyrwę. Straciła panowanie nad kierownicą, samochodem zakręciło, uderzyła w drzewo, a następnie przejechała na drugą stronę jezdni i wpadła do rowu. Skończyło się na chwili strachu i lekkich zadrapaniach. Pomogliśmy im załatwić lawetę i transport do Sławna.

- Naszego opla zezłomujemy i zostawimy na Pomorzu - powiedzieli.

Co ciekawe, w momencie wypadku ok. 200 metrów dalej reporter Gazety robił zdjęcia jednej z dziur na tej kiepskiej drodze. Była to odpowiedź na wezwanie Czytelnika, który prosił aby starostwo słupskie doprowadziło drogę do stanu używalności.

- Bo kiedyś dojdzie tu do wypadku - ostrzegał.

No i doszło…

Czy droga zostanie naprawiona? Ciąg dalszy w Gazecie Miasteckiej 10.03., a w środę 4.03. reportaż wideo w TV Superstacja.  

Więcej lokalnych, AKTUALNYCH informacji w Gazecie z 3.03.

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

RAMBORAMBO

2 0

Tą trasę doskonale znam, często korzystałem z tej trasy jadąc do Kępic.Było trochę wstecz jechałem Polonezem Caro na jednej z dziur pękł resor.Ten odcinek musi być wylany nowym asfaltem.Pozdrawiam. 08:22, 16.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz