Zamknij
REKLAMA

Antykorozyjny protest Edwarda Bubnowskiego

11:51, 29.03.2020 | M.W.
Skomentuj
REKLAMA

Sól drogowa jest wielkim zmartwieniem Edwarda Bubnowskiego z Barcina. Mężczyzna twierdzi, że sól na drogę wojewódzką nr 208 w okresie zimowym jest rozchlapywana przez przejeżdżające pojazdy wprost na jego metalowy płot, co ma powodować rdzewienie konstrukcji. Bubnowski zapowiada, że będzie domagać się od drogowców odszkodowania.

- Zauważyłem, że ta nowa droga jest tak sprofilowana, że cały czas stoi woda. Gdy robi się ślisko, sypią piasek z solą, a przejeżdżające samochody rozchlapują to wszystko na mój płot. Z tego powodu stał się on już całkowicie zardzewiały - narzeka Edward Bubnowski.

Twierdzi, że zgłaszał sprawę do Zarządu Dróg Wojewódzkich i skierowano go podobno do firmy ubezpieczeniowej. 

- Tam mi odmówiono, twierdząc, że woda rozchlapywana z jezdni nie może mieć wpływu na korodowanie metalowego płotu - opowiada Bubnowski. - Rozwiązaniem byłoby podniesienie krawężników i spowodowanie, żeby woda spływała, a nie stała przy płocie. 

[ZT]5185[/ZT]

Bubnowski domaga się od Zarządu Dróg Wojewódzkich przeprofilowanie drogi, aby korozja na płocie już nie występowała. 

Podkreśla też, że sporej wielkości kałuża tworzy się zawsze przy wjeździe na podwórko, a przy większych opadach cała woda z jezdni przelewa się do niego, co też jest znacznym utrudnieniem. Czeka na zapowiadaną budowę chodnika i odwodnienia przy jego posesji, co drogowcy mają wkrótce zrealizować.

[ALERT]1585475164799[/ALERT]

 

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

GoscGosc

2 0

Trzeba odpowiednią farba zabezpieczyć płot to niebedzie rdzewiał. 12:22, 29.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Sklep MrówkaSklep Mrówka

1 0

Tak jest zabezpieczyć odpowiednią farbą.Może czeka na odszkodowanie to wtedy kupi odpowiednią farbę zabezpieczającą. 16:46, 24.05.2020


REKLAMA