Zamknij
REKLAMA

W Kępicach inwestują w Obłęże, ale zapomnieli o Orliku

10:45, 15.06.2020 | M.W.
Skomentuj
REKLAMA

Wszystkie większe pieniądze inwestowane są w ośrodek wypoczynkowy w Obłężu, a obiekty sportowe - m.in stadion - są pozostawione same sobie. Tak sytuację w Kępicach określa jeden z rodziców, wskazując na zaniedbane boisko orlik. Zwraca uwagę przede wszystkim na dziury w ogrodzeniu i zniszczoną, jego zdaniem, sztuczną nawierzchnię. Linii nie odświeżono, a gumowe podłoże podobno nie było odnawiane odkąd powstał orlik, czyli od około 8 - 10 lat.

- Proszę też zauważyć, że dzieci muszą przeciskać się przez dziurę w siatce. W kilku innych miejscach ogrodzenie jest zniszczone. Nie ma też żadnych dostępnych piłek do gry, bo wszystkie są uszkodzone. Zapomnieli o tym boisku i wszystkie inicjatywy Kępickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przenieśli nad jezioro w Obłężu - krytykuje mieszkaniec gminy Kępice. - Na Facebooku gminy Kępice ciągle widzę tylko informacje o kolejnych inwestycjach na plaży w Obłężu. O stadionie zapomnieli z powodu koronawirusa. 

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FKOSiR.Kepice%2Fposts%2F651100255751514&width=500" width="500" height="669" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media"></iframe>

Głos zabrała także mama jednego z dzieci korzystających z orlika. - Dzieci muszą radzić sobie same. Kopią piłkę trafiając do uszkodzonych i rozpadających się bramek. 

Gdy byliśmy na miejscu akurat grupa dzieci przecisnęła się przez dziurę w siatce…

PEŁNA WERSJA TEKSTU w Gazecie Miasteckiej nr 164 w sklepach albo e-wydanie:

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Na smarckNa smarck

3 1

Swoją drogą kto ten orlik do takiego stanu doprowadził. Do mojego domu wchodzi się przez drzwi a w
Kępicach niektórzy ryją pod płotem - dresiarze. 12:21, 15.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA