Zamknij
REKLAMA

Burmistrz Magdalena Majewska ZABIERA IM ZIELONY RAJ!

08:55, 16.06.2020 | C.K
Skomentuj
REKLAMA

Ulica Sikorskiego pod numerem 3 - to miała być ich oaza spokoju. Cztery rodziny z dawnego kolejowego budynku krytykują plan stworzony przez władze Kępic. Chodzi o to, że według planu rewitalizacji, ich dom ma być z czterech stron otoczony jezdnią. Najbardziej boli ich brak konsultacji oraz likwidacja przydomowego ogródka. To ich jedyna oaza spokoju. Strata będzie wielka, o czym świadczą łzy które pojawiają się w oczach Violetty Nachyła.

Nie możemy pozwolić, żeby zniszczono nasz mały raj - komentuje kobieta.

Zebrani mieszkańcy twierdzą, że o ile w przypadku rewitalizacji dalszego odcinka miasta, czyli ulicy Niepodległości, były jakieś konsultacje (19 osób wzięło w nich udział), to w ich przypadku nikt o zdanie nie zapytał. Zmiany jakie ich dotkną będą drastyczne.

Od ulicy Sikorskiego, skręcając w prawo, ma być poprowadzona nowa droga dojazdowa, a przy niej lokalne targowisko. Według planu, droga wiedzie dalej w kierunku torowiska, skręca w lewo okrążając ich budynek, a następnie znowu w lewo i łączy się ponownie z ulicą Sikorskiego. Mieszkańcy mówią, że burmistrz Majewska wymyśliła sobie wokół ich domu tor gokartowy i nazywają to absurdalną koncepcją. 

Poniżej skrót w wersji wideo. Pełna wersja reportażu w Gazecie Miasteckiej od 16.06. a na antenie ogólnopolskiej w TV Superstacja. Zapraszamy.

[ALERT]1592290568044[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

KorzybiokKorzybiok

0 0

Co wy w tych Kępicach odwalacie, płonące kamienice, teraz najazd na ogrody działkowe. Sobie państwo 11:30, 16.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA