Zamknij
REKLAMA

CHORY lekarz przyjmuje w Miastku pacjentów? Skarga Czytelniczki

13:07, 28.03.2020 | M.W.
Skomentuj
REKLAMA

Pacjentka miasteckiej izby przyjęć twierdzi, że jeden z lekarzy zachowuje się co najmniej nieodpowiedzialnie. Podobno ma objawy chorobowe, ale nie nosi maseczki. To jednak nie wszystko.

- Wczoraj (25.03.) z córką zostałyśmy w Miastku przyjęte z podejrzeniem koronawirusa. Córka choruje na alergię, astmę. Miała kontakt z alergenem i doszło do obturacji oskrzeli, ale przez duszności i podobne objawy jak przy koronawirusie zostałyśmy przyjęte jako osoby z podejrzeniem. Dostałam ankiety do wypełnienia i oświadczenie, że sama zgłaszam się z podejrzeniem koronawirusa u córki. Nie wypełniłam tego i pytam dlaczego mam to podpisać, skoro nie zgłaszam się z koronawirusem tylko obturacją oskrzeli? Odpowiedziano mi, że tak trzeba - napisała pacjentka. - Pomijając to lekarz, który przyjmuje w izbie przyjęć przyszedł do nas, gdzie niby podejrzewają koronawirusa, bez kominezonu, rękawiczek, a maska wisiała mu na szyi. Podziwiać tylko podziwiać to jak chcą walczyć z tym wirusem.

Druga czytelniczka dodaje, że jeden z lekarzy ma objawy kataru i podobno pracuje bez żadnych zabezpieczeń. Podobno też nie dezynfekuje rąk. 

Prezes szpitala Renata Kiempa neguje te pretensje jako nieuzasadnione.

- Jeżeli nie ma pacjentów infekcyjnych to lekarz nie musi używać maseczki. Ma mieć ją pacjent - komentuje Kiempa.

Podkreśla, że obowiązek noszenia maseczki dotyczy pacjentów z objawami chorobowymi, takimi jak katar. Jednocześnie nie ma ona potwierdzonych informacji o lekarzu z objawami chorobowymi.

[ZT]5231[/ZT]

 

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Stasiek Stasiek

1 0

Może lekarz miał tylko alergie...
Lekarze mają teraz przesr**e. Są narażeni na koronowirusa i rozhisteryzowanych pacjentów uzbrojonych we własne wyobrażenia na temat swoich dolegliwości i standardów obsługi. Pan Marcin, który jest tak hojny dla szpitala, oprócz płynu do dezynfekcji powinien personelowi zasponsorować coś ze swojego asortymentu na większą cierpliwość. 23:10, 28.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

czytelnikczytelnik

0 0

Przepraszam a co to znaczy że pan Marcin powinien za sponsorować ?Pan Marcin z dobrego serca wspomógł nasz szpital,nic nie powinien,od tego są inne instytucje,no chyba że ty masz chęć to za sponsoruj!!! 23:49, 28.03.2020