Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Daj bliskim chwilę,
którą zapamiętają
Kup prezent
Zamknij

Dodaj komentarz

Potencjalny MORDERCA w ciężarówce. PIŁ, pojechał i prawie ZABIŁ 23-latka!

M.W. 21:39, 23.12.2023 Aktualizacja: 00:20, 25.10.2025
3 FOT. KPP BYTÓW FOT. KPP BYTÓW

Jest kilkanaście minut przed północą, jedziesz sobie spokojnie drogą krajową nr 20. Z przodu widać samochód ciężarowy. Nagle zarzuca nim i jedzie on prosto na ciebie. Widzisz oślepiające światła, czujesz strach, następuje zderzenie…

Tak mniej więcej wyglądała sytuacja, do której doszło przed północą 22 grudnia na DK20 w pobliżu Węglewa (gmina Miastko). 55-letni kierowca scanii z naczepą nagle zjechał na przeciwny pas ruchu najeżdżając na osobowe audi, którym kierował 23-letni mężczyzna. Kierowca zawodowy okazał się potencjalnym mordercą drogowym. Ruszył w trasę z promilami we krwi. Kierowca audi przeżył, ale jego stan jest ciężki. 

- Kierujący ciężarową scanią z naczepą, jadąc w kierunku Miastka, na prostym odcinku drogi, najprawdopodobniej w wyniku niedostosowania prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka 23-letnim kierowcą audi - relacjonuje policja.

[FOTORELACJA]226[/FOTORELACJA]

Kierowca audi z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Po sprawdzeniu trzeźwości “zawodowego kierowcy” okazało się, że jechał po użyciu alkoholu. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny pojazdów i miejsca. Droga była zablokowana przez około 6 godzin.

- Nasze działania polegały na wydobyciu poszkodowanego z wraku pojazdu i przekazania dla zespołu ratownictwa medycznego. Kierowca auta osobowego w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało - raportują strażacy OSP Słosinko, którzy działali na miejscu zdarzenia.

Byli też strażacy PSP z Miastka i policja.

[ZT]10697[/ZT]

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (3)

Miś Miś

6 0

Mam nadzieję że w więzieniu dobrze się zajmą.

08:49, 24.12.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

KapselKapsel

2 1

Dodajmy do tego że "Kierowca zawodowy" jest ukraińcem i w dodatku jechał nie na swoim tacho .

12:10, 24.12.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

JaJa

0 1

Marcin to znowu ty?

10:39, 27.12.2023

OSTATNIE KOMENTARZE

ZMIANA rady nadzorczej w szpitalu

Ja do goscia :Miastko: po dwóch latach rozbrajania Polski w każdej dziedzinie , w głębokiej komunie nie robili takich wałków , nie łamali tak prawa , konstytucji .Obstawiali swoimi ludżmi wszystkie dostępne stanowiska w sądach , prokuraturze w spółkach Państwowych , śmieją się w żywe oczy swoim wyborcą chyba skręcaja sie ze śmiechu jak ich zrobili w konia a Ty masz czelność mówić o upolitycznianiu TK :) do PGRu wracaj.

NINC

14:02, 2025-12-15

ALARM Z WOŁCZY WIELKIEJ. „Pływa łódka spalinowa!”

Gościu, nie denerwuj wyborców KO/PO - bo jak Tusk się wścieknie, że w jego bastionie elektorat jest niezadowolony to... przyjedzie i pokaże jak pieska narysować. Łyso wam:)

Dr Jawor

12:50, 2025-12-15

ALARM Z WOŁCZY WIELKIEJ. „Pływa łódka spalinowa!”

Co za podli ludzie tam żyją. Wszystko im przeszkadza. Donosiciele niczym ormowcy. Jak ktoś chce tam zainwestować to zaraz protesty. Zacofana gmina bez szans na rozwój , zmiany i reformy... Główne hasło NIE BO NIE Co do jeziora w świeszynie to wystarczy wytyczyć szlak dla motorówek to takie boje, znaki na wodzie i sprawdzać uprawnienia na łodzie motorowe i trzeźwość pływających. To takie prawo jazdy na sprzęt pływający hihi. Jezioro spore i teren dla motorówek może być sporo oddalony od pomostów dla bezpieczeństwa. Innym przeszkadzają grill itd w kółko aby biadolić. Jak Ci wszystko przeszkadza idź do lasu na spacer a tam cię wnerwi komar. Motorówki i skupery pływają ale u was NIE BO NIE

gość

10:23, 2025-12-15

BRAKUJE PIENIĘDZY na oświatę. Gmina musiała znaleźć

Czymkolwiek jesteś takim miernym radnym i nie masz wiedzy na temat funkcjonowania oświaty w gm. Miastko Otóż skarb państwa przekazuje gminie subwencje oświatowe na każdego ucznia na pokrycie kosztów utrzymania szkół,pensje nauczycieli itd. Przecież gmina Miastko nie ma żadnej koncepcji oświaty. Nie wiecie ile w mieście ma być szkół? Ile ma być klas lekcyjnych? Jaka ma być liczebność klasy? Wy nawet nie analizowaliście ile za parę lat będzie dzieciaków w wieku szkolnym w klasach I do VIII. Obecnie klasy są obłożone małą ilością osób aby nauczyciele mieli pracę i nadgodziny. Dlaczego nie stworzycie klas po np 25 uczniów co nie wpłynie na poziom nauczania? Nagle się okaże że w mieście dwie szkoły podstawowe to na zapas na wiele lat. A teraz to co najważniejsze boicie się, że stracicie swoje miejsce w radzie... Jesteście jak te.... zrobimy wszystko aby tylko dostać te parę srebrników. Oglądałem kilka sesji przez internet i przekonało mnie to do tego , że tam są ludzie z płytkim horyzontem myślowym niezdolni do podejmowania trafnych decyzji aby gmina wreszcie się rozwijała. W mojej firmie prawie nikt z was nie dostałby żadnej pracy. Wszystkie okoliczne gminy i miasta już dawno są po reformie oświaty ... a wy nieudaczniki w którym jesteście miejscu? Ile jeszcze chcecie marnotrawić pieniędzy dokładając do oświaty dodatkowo ponad 25 mln rocznie? Do szpitala ile jeszcze chcecie dokładać? Nie zapomnijcie, że szpital ma kolosalne długi, które wciąż rosną i w przypadku ogłoszenia upadłości gmina jest właścicielem a długi trzeba spłacić. To obciąży gminę na kwotę 30 czy 40 mln zł? Może więcej? Komornik szybko zajmie konta gminy... I co wtedy mondrale? Nas na trzy szkoły w mieście nie stać. Nas nie stać na taki szpital. Nam są potrzebne przychodnie specjalistyczne i podstawowa opieka zdrowotna. Leczenie specjalistyczne w szpitalach koszalin, Słupsk,chojnice,Kościerzyna,gdansk, gdzie jest sprzęt, oddziały i lekarze specjaliści. Nasz szpital powinien być przejęty przez duży szpital. Nasi radni łykają jakieś tam informacje o szpitalu jak bociany żaby. Za rok powiedzą tak dobrze żarło aż zdechło.

Gość

20:13, 2025-12-12

0%