Brutalne sceny na ulicy 3 Maja w Miastku. W poniedziałek po godz. 20.00 najprawdopodobniej pijany mężczyzna zaatakował pijaną kobietę. Ta przewróciła się. W tym momencie Czytelnik zaczął nagrywać. Wcześniej zrobił zdjęcia.
[ZT]4706[/ZT]
Nagranie urywa się w momencie gdy para dochodzi w pobliże kościoła. Mężczyzna znowu szarpie kobietę. Wcześniej używał wobec niej wulgaryzmów.
- Majtki oddaj! - wykrzykiwał.
[WIDEO]50[/WIDEO]
Ciąg dalszy tej sprawy w Gazecie Miasteckiej 20 sierpnia.
[ALERT]1565639820669[/ALERT]
Miastecki Zbir 08:55, 13.08.2019
Juz chyba naprawde nie ma co tutaj ogladac. Menele sie szarpia i juz ....
gosc17:57, 13.08.2019
Ten czytelnik nie ma chyba co robić bo wszystko fotografuje. Poprzednio z tego samego okna fotografował deszcz. Kto mu dał prawo do publicznego rozpowszechniania .....filmów i foto?????????????
Panie pismaku trochę więcej profesjonalizmu i taktu dziennikarskiego.
Kogo interesuje takie coś?
Może fotki z powrotu pewnych osób ze Świeszyna przed wyborami ?
Anonim05:08, 14.08.2019
Panie Radecki starczy już. Nic ciekawego
ZAKAZ łańcuchów: Rewolucja czy porażka?
po pierwsze rejestracja każdego psa w gospodarstwie czy to rolnym czy domowym.Ukrucić wolną amerykankę i będzie spokój.
lolo
15:35, 2025-10-21
Co z dalszym wzrostem wynagrodzeń nauczycieli?
Tytuł artykułu sugeruje ze nauczyciele dostana po raz kolejny podwyżkę - tymczasem obcina się wynagrodzenie dla n-la jeśli klasa jedzie na wycieczkę lub do kina - tytuł jedno a prawda drugie .... ale co się dziwić ? - to tzw. PAP czyli organ propagandy rządowej ..... tfu !😠
kłamcy
15:34, 2025-10-21
W Miastku ma powstać kolejny sklep wielkopowierzchniowy
Trzeba wyrzucić tego pidalasa burmistrza. Miastko przejechało się już na belfrach i bankierach. " Nie będzie niczego ". Miastko to dno położone na bagnach gdzie budżet gminny to glęboka studzienka sucha w dodatku.
Jaś Dworczyk
21:12, 2025-10-20
Po 12 latach Tour de Pologne wraca na Pomorze!
Lang to kaszeba i ominie Miastko. Pojadę przez Suchorze, Miszewo na Polanów i koszalin
Rower
19:59, 2025-10-20