Zamknij
REKLAMA

Telewizja Superstacja uruchomiła lokalny oddział w Miastku

23:21, 15.10.2019 | M.W.
Skomentuj

Tego jeszcze nie było! Doczekaliśmy się powstania oddziału ogólnopolskiej telewizji informacyjno-interwencyjnej. Telewizja Superstacja rozpoczęła działalność w Miastku! Interesują nas nawet drobne z pozoru sprawy, bo każda jest ważna jeśli... jest ważna dla Ciebie!

Superstacja to kanał należący do Polsatu, wyjątkowy w skali krajowej projekt, bo skupiający się na bardzo lokalnych sprawach z całej Polski. Mieszkańcy Miastka, Polanowa, Kępic, Białego Boru, Człuchowa, Bytowa i pozostałych okolicznych miejscowości jeszcze nigdy nie mieli tak łatwego dostępu do zaprezentowania swojej sprawy (interwencji, talentu) w ogólnopolskiej telewizji. Teraz to możliwe! Jesteśmy do Waszej dyspozycji! Lokalnie.

Telewizja Superstacja ściśle współpracuje z Gazetą Miastecką oraz portalami www.miastko24.pl www.ibytow.pl oraz www.iczluchow.pl Większość zgłoszonych spraw niemal natychmiast trafia na ogólnopolską antenę. Prawie każdego dnia natraficie na reportaż z Waszej okolicy. Jeszcze w tym tygodniu m.in. o uszkodzonej hali sportowej w Świerznie, zbiórce na nowy wóz strażacki OSP Grabowo, konflikcie u miasteckich myśliwych, brzydkich zapachach na ulicy Kaszubskiej w Miastku i spedytorze Mateuszu Szymańskim, który wydał książkę z bajkami dla dzieci. Jednym z pierwszych reportaży była interwencja ws. 84-latki mieszkającej w fatalnych warunkach na ul. Koszalińskiej 10:

Jak widać, każda sprawa może być poruszona w ogólnopolskim kanale! Jednocześnie lokalnie, w wersji tekstowej, trafia na łamy Gazety Miasteckiej i zgodnie z właściwością terenową - do jednego z 3 naszych portali.

Wystarczy zgłosić temat dzwoniąc pod nr tel. 513 313 112 albo wysyłając wiadomość na adres [email protected]

TV Superstacja jest dostępna na kanale 64 w Cyfrowym Polsacie i na kanale 46 w platformie NC+

W internecie w ipla.tv - https://www.ipla.tv/kanaly-tv/Superstacja/3363

Wielokrotnie słyszeliśmy od naszych Czytelników komentarze, że dana sprawa nadaje się do telewizji. Niestety, reporterzy z Warszawy i innych większych miast rzadko chcieli przyjeżdżać. Temat musiał być naprawdę mocny, aby tu dotarli. Teraz to się zmieniło. Każda ważna dla Ciebie sprawa trafi na ogólnopolski kanał TV Superstacja. Każdego dnia od godz. 14.00 nowe reportaże lokalne, w tym zazwyczaj 1-2 z naszej okolicy. Później powtórki, a więc żadnej lokalnej informacji nie przegapisz, jeśli danego dnia wrócisz później z pracy ;)

[ALERT]1571174359793[/ALERT]

 

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (2)

STAN.JAR.STAN.JAR.

2 3

SUPERSTACJA TV oddział w Miastku to super sprawa.Wielkie dzięki za pomysł. 06:32, 17.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

realnyrealny

1 1

i z dwóch meneli zrobili wolontariuszy 14:08, 20.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© miastko24.pl | Prawa zastrzeżone