Tragiczny poniedziałkowy wieczór w Miastku. Dwa potrącenia. Jedno śmiertelne. Nie żyje motorowerzystka, mieszkanka podmiasteckiej Pasieki. Przejechała ją ciężarówka. Samochód nie zatrzymał się i odjechał w kierunku Białego Boru.
Do tego tragicznego wypadku doszło na ulicy Kazimierza Wielkiego w pobliżu skrzyżowania z ulicą Kujawską. Kobieta jadąca skuterem od strony centrum Miastka skręcała w ulicę Kujawską. Miała włączony kierunkowskaz. Najechał na nią jadący z tyłu samochód ciężarowy.
- Kierowca nie zatrzymał się i odjechał w stronę Białego Boru. Być może jej nie widział? Nie wiem - powiedział jeden ze świadków.
Kobieta nie miała żadnych szans przeżycia. Zginęła na miejscu. Policja ciężarówkę wskazywaną przez świadka zatrzymała w Białym Borze. Trwa szukanie śladów mogących wskazać ewentualną winę kierowcy. W Miastku na miejscu zdarzenia też pracują, policjanci, strażacy i zespół ratownictwa medycznego. Droga jest zablokowana. Wyznaczono objazdy.
To nie jedyny wypadek. Chwilę wcześniej na ulicy Koszalińskiej doszło do potrącenia pieszego. Mężczyźnie nic się nie stało.
Więcej szczegółowych informacji w Gazecie Miasteckiej.
[ALERT]1574115209008[/ALERT]
Normalny00:23, 19.11.2019
Bravo Miastko .zmiencie cos w tej dziurze . Wystarczy pomyslec . Kiedy do was co trafi. Trupy , nozownicy ,patola , ilez w tym Miastku jeszcze sie wydarzy. Kto otworzy oczy????
ja 07:00, 19.11.2019
Człowieku zastanów się co piszesz !
Gosc13:06, 19.11.2019
Kierowcom tych dostawczych aut wydaje się że sa królami szos i wszystko im wolno. *%#)!& ile wlezie, czesto środkiem szosy.
Mieszkaniec21:52, 19.11.2019
"Normalny" - mieszkasz w większej dziurze gdzie jest więcej *%#)!& a ty jednym z nich a jak jesteś gejem albo patolem to zawsze możesz wyjechać do Hull tam już większość miastczan się przeprowadziła :)
Kierowca21:54, 19.11.2019
Baba plus skuter = nieszczęście !
Kbv13:42, 12.12.2019
Co, faceci za kółkiem błędów nie popełniają, piz*o stereotypowa?
BEZPIECZNA Dworcowa. Spowalniacze, wysepki i znaki
I tak się marnotrawi pieniądze. Przecież to nie ma nic wspólnego z naprawą nawierzchni ulicy 😡
Gosc
14:04, 2025-10-22
Akcja REZERWAT. RDOŚ chce stworzyć nowe obszary
dramat . jeziora użytkowane od lat nic złego się nie dzieje a ci chorzy eko terroryści chcą wprowadzać zmiany i zakazy . natura się sama obroni . ludzi będzie z każdym rokiem co raz mniej . natura się sama obroni . do 2100 roku populacja polski spadnie o kilkanaście milonów. natura przetrwa człowiek wyginie. chorzy ludzie . jezioro Kiedrowickie nad którym od dziesięcioleci jest lobelia . nic się tam złęgo ie dzieje . jak była tak jest oni chcą rezerwat robić chorzy chorzy.
gang ekologgów
09:00, 2025-10-22
BEZPIECZNA Dworcowa. Spowalniacze, wysepki i znaki
kogoś ostro PO y ebało spowalniacze powinny być karane więzieniem tworzenie przeszkód dla samochodów nienormalni ludzie z tego co wiem dworcowa jest bezpieczna . nie ma tam wypadków a każdy pieszy ma sporo chodnika tak samo rowerzyści . należałoby decydentom dac po jednym kaftanie żeby byli bezpieczni dla siebie i otoczenia.
mati
08:46, 2025-10-22
ZAKAZ łańcuchów: Rewolucja czy porażka?
po pierwsze rejestracja każdego psa w gospodarstwie czy to rolnym czy domowym.Ukrucić wolną amerykankę i będzie spokój.
lolo
15:35, 2025-10-21