Zamknij
REKLAMA

Parkingowa wpadka radnego Witolda Zajsta

10:20, 13.01.2020 | M.W.
Skomentuj
REKLAMA

Z drogi śledzie, radny Witold Zajst jedzie! Nasz Czytelnik wysłał zdjęcie samochodu zaparkowanego w nieprawidłowy sposób, bezpośrednio przy przejściu dla pieszych na ulicy Królowej Jadwigi, przez radnego Witolda Zajsta. Nie dość, że nie zachował on bezpiecznej odległości od przejścia to jeszcze swoim volvo zastawił bramę wjazdową na podwórko kamienicy.

- Proszę o opublikowanie tego zdjęcia, żeby wszyscy wiedzieli jak parkuje nasz radny Witold Zajst. Zawsze tak często wypowiada się w mediach, w tym również w Gazecie Miasteckiej, krytykując poczynania władzy, wytyka błędy, a sam robi takie rzeczy! - poinformował autor zdjęcia przesłanego do redakcji.

[ZT]4277[/ZT]

Radny Zajst przyznaje, że tamtego dnia podczas pobytu w kościele to właśnie on zaparkował w ten sposób samochód na ulicy Królowej Jadwigi. Informuje też, że monitoring w jego zakładzie pracy… nagrał autora zdjęcia!

- Nie ma znaczenia czy to radny Zajst, czy nie radny parkuje w taki sposób. Bez znaczenia, czy były to święta, czy nie. Zaparkowałem nieświadomie, ponieważ nie było miejsca, a w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, w czwartek na godzinę 13, przyjechałem z rodziną na nabożeństwo. Tak, przyznaję się publicznie - “zgrzeszyłem". Jeżeli naraziłem kogoś na niebezpieczeństwo, to przepraszam. Może warto jednak chodzić spacerem, aby choć w święta stać się anonimowym - odpowiada Zajst. - Dziękuję życzliwej osobie, że dba o bezpieczeństwo i jest czujna, szczególnie w święta. To godna pochwały postawa. Przy okazji pozdrawiam osobę, którą wyłapał monitoring w całej postaci, jaka złapała radnego, w tym przypadku bezradnego, aby przekazać jej nagrodę niespodziankę. Wystarczy zgłosić się do mnie lub za pośrednictwem gazety, w celu przekazania upominku. Oczywiście jestem do dyspozycji i jeszcze raz przepraszam.

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

andzejandzej

4 1

sensacja! po prostu niesamowity news! gratulacje dla Pana redaktora:) 12:33, 13.01.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

qwertyqwerty

0 0

sensacja-sensacją ale mandat powinien otrzymać. blokował również wjazd na posesję. A panowie policjanci tego "nie zauważyli"...? 12:54, 16.01.2020


Ukryty Ukryty

4 0

Jakie ubeckie metody Pana radnego ??? niech osoba która robiła zdjęcie zgłosi się po upominek ?????. To niech Pan zgłosi się po mandat ????. 17:41, 13.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wałek.plwałek.pl

0 0

Ukryty - nie wiesz, że amnestia była..; i nie ma już ubeków są tylko panowie ubecy. 14:47, 14.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JaworJawor

0 0

Jakie miasto, takie i sensacje. 14:50, 14.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA