Zamknij
REKLAMA

INCYDENT z udziałem kierowcy miasteckiej firmy [WIDEO]

17:55, 15.05.2020 | M.W.
Skomentuj
REKLAMA

W internecie popularność zdobywa nagranie opublikowane przez kierowcę samochodu ciężarowego. Uwiecznił moment, w którym inny kierowca, pracownik firmy z gminy Miastko, rzekomo celowo powoduje kolizję z jego samochodem. Podobno wcześniej był agresywny. 

- Wstawiam to do Was, aby pokazać jak kierowcy dbają o dobre imię firmy. Zaczęło się od tego, że na placu jednej z firm, cofając obok tego zestawu, nie włączyłem CB radia i nie powiedziałem temu kierowcy, że będę cofał i przejeżdżał obok niego. Wykonałem ten manewr bez problemu, ale coś się temu kierowcy nie spodobało. Podbiegł do mnie, otworzył moje drzwi, zaczął krzyczeć o CB radiu, następnie opluł mnie, kopnął w ciągnik i oblał go kawą - opowiada kierowca, który opublikował wideo na FB Ciężarówki - Naszą Pasją. - Udało mi się zablokować drzwi od środka i odjechać parę metrów dalej, ale człowiek ten wsiadł do swojego auta, zablokował mi wyjazd. Dalszy ciąg jest na filmikach. Następnie, po przybyciu policji na miejsce, dostał mandat. Oczywiście poinformowali mnie, że mogę złożyć pozew o naruszenie nietykalności itp.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fgazetamiastecka%2Fvideos%2F1063784530687862%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

Do właściciela miasteckiej firmy wysłaliśmy to zgłoszenie. Czekamy na odpowiedź. Ciąg dalszy w Gazecie Miasteckiej 19 maja.

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

reCAPTCHAHAHAreCAPTCHAHAHA

0 1

HAHAHAHAHAHAHA 19:04, 16.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA