W internecie popularność zdobywa nagranie opublikowane przez kierowcę samochodu ciężarowego. Uwiecznił moment, w którym inny kierowca, pracownik firmy z gminy Miastko, rzekomo celowo powoduje kolizję z jego samochodem. Podobno wcześniej był agresywny.
- Wstawiam to do Was, aby pokazać jak kierowcy dbają o dobre imię firmy. Zaczęło się od tego, że na placu jednej z firm, cofając obok tego zestawu, nie włączyłem CB radia i nie powiedziałem temu kierowcy, że będę cofał i przejeżdżał obok niego. Wykonałem ten manewr bez problemu, ale coś się temu kierowcy nie spodobało. Podbiegł do mnie, otworzył moje drzwi, zaczął krzyczeć o CB radiu, następnie opluł mnie, kopnął w ciągnik i oblał go kawą - opowiada kierowca, który opublikował wideo na FB Ciężarówki - Naszą Pasją. - Udało mi się zablokować drzwi od środka i odjechać parę metrów dalej, ale człowiek ten wsiadł do swojego auta, zablokował mi wyjazd. Dalszy ciąg jest na filmikach. Następnie, po przybyciu policji na miejsce, dostał mandat. Oczywiście poinformowali mnie, że mogę złożyć pozew o naruszenie nietykalności itp.
<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fgazetamiastecka%2Fvideos%2F1063784530687862%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>
reCAPTCHAHAHA19:04, 16.05.2020
HAHAHAHAHAHAHA
ZKS Miastko z sukcesami w Kartuzach
BRAWO SUKCES ZA SUKCESEM TAK DALEJ TRZYMAĆ TRENERZE I ZAWODNICY👍👍
ZYGMUNT S.
22:10, 2025-09-14
Święto Plonów w Pszczółkach [ZAPOWIEDŹ]
Kogo to ? Chłopie przestań wstawiać artykuły nie dotyczące Miastka tego nikt nie czyta nikogo to nie interesuje !
Adam
23:38, 2025-09-13
W sobotę ORLEN Lang Team Race w Bytowie!
Co nas interesuje kaszubska impreza w Bytowie
Edek
21:30, 2025-09-12
Radny Brodziński proponuje ZABRAĆ karetkę z Trzebielina
Niech wraca ale nie kosztem Trzebielina. Niech to będzie dodatkowa karetka w systemie. W Miastku może być i 10 karetek na dyżurze ale kto za to zapłaci? W Miastku może być wszystko: klinika, tramwaje, komunikacja miejska, metro, basen, port lotniczy, nowoczesny dworzec z koleją dużej prędkości, elektrownia atomowa, wiatraki, farmy fotowoltaiczne, uczelnie wyższe politechnika, uniwersytet itd. Tylko trzeba zadać proste pytanie co samorząd zrobił aby tu była normalna praca i młodzi nie uciekali poza granice gminy. Tu żyją w większości seniorzy. Miasto skazane na wymarcie. W mieście zamieszkuje może ok 6 tys osób. Reszta tylko ma tu meldunek i już nie wróci. Prawdziwe dane o liczbie mieszkańców w deklaracjach śmieciowych i do nich proszę doliczyć 500 osób.
Gość
23:33, 2025-09-11