Zamknij
REKLAMA

Podkomisarz Adam Zwara zastępcą komendanta KP Miastko

15:28, 22.07.2020 | M.W.
Skomentuj
REKLAMA

Dotychczas pełnił tylko obowiązki, ale w połowie lipca podkomisarz Adam Zwara został oficjalnie powołany na funkcję wiceszefa Komisariatu Policji w Miastku. Będzie zastępcą komendanta - nadkomisarza Tomasza Wójcika.

Uroczyste spotkanie w związku z powołaniem zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Miastku odbyło się w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. Z uwagi na szczególne warunki obostrzeń związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się koronawirusa - także w komendzie wojewódzkiej obowiązują restrykcje związane z bezpośrednimi kontaktami służbowymi ograniczanymi do minimum. Dlatego też rozkaz powołania na stanowisko kierownicze w garnizonie pomorskim wręczony został w małym gronie.

Po odczytaniu decyzji personalnej zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Robert Sudenis w obecności Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie insp. Andrzeja Borzyszkowskiego wręczył rozkaz o powołaniu na stanowisko zastępcy komendanta Komisariatu Policji w Miastku podkom. Adamowi Zwara.

Kim jest wiceszef miasteckiej policji? Dowiesz się w papierowej Gazecie Miasteckiej.

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

SCOTTSCOTT

0 0

WARA! WARA! WARA! 21:07, 31.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA