Zamknij
REKLAMA

Urząd Gminy poszukuje nowego podinspektora!

12:11, 05.03.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Burmistrz Miastka ogłosiła nabór na stanowisko podinspektora ds. planowania przestrzennego i ochrony zabytków w Wydziale Rozwoju Gospodarczego. Zatrudnienie jest możliwe od 1 kwietnia 2021 roku. Urząd oferuje pracę biurową na pełen etat, początkowo na okres próbny, a po ukończeniu służby przygotowawczej, możliwe przedłużenie umowy na czas nieokreślony.

- Poszukiwany kandydat musi posiadać wyższe wykształcenie i co najmniej 2-letni staż pracy. Musi on być także obywatelem Polski, cieszyć się nieposzlakowaną opinią, a także mieć kwalifikacje zawodowe wymagane do wykonywania pracy na określonym stanowisku - tłumaczą urzędnicy.

Przedstawiciele urzędu podkreślają także, że mile widziane będzie doświadczenie w pracy samorządowej, biegła obsługa MS Office oraz znajomość przepisów prawa w szczególności w zakresie ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, ustawy o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami czy kodeksu postępowania administracyjnego.

- Do podstawowych obowiązków zatrudnionego pracownika będzie należało m.in. prowadzenie procedury opracowania projektów miejscowych planów zagospodarowaniu, a także prowadzenie spraw związanych z opłatą z tytułu wzrostu wartości nieruchomości na terenie miasta Miastko - tłumaczą urzędnicy.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy złożyć w Urzędzie Miejskim w Miastku do 15 marca. Urząd zastrzega, że aplikacje, które wpłyną do urzedu po terminie, nie będą rozpatrywane. Listę wymaganych dokumentów oraz szczegółowy opis stanowiska można znaleźć TUTAJ.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

InspektorInspektor

0 0

Chyba Puaroooo 13:03, 06.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%