Dzięki wsparciu Ministerstwa Zdrowia, Szpital Miejski w Miastku może pochwalić się nowym sprzętem - Lifeline ARM ACC. Urządzenie służy do ciągłej resuscytacji osób, u których nastąpiło nagłe zatrzymanie krążenia. To nie oceniona pomoc w walce o ludzkie życie.
- Nasz nowy nabytek choć wygląda niepozornie i jest zapakowany w niewinny plecak, okazuje się być prawdziwym supermenem. To proste w obsłudze urządzenia zapewnia prawidłowe tempo i siłę nacisku na klatkę piersiową i co nie jest bez znaczenia - nigdy się nie męczy - zachwalają przedstawiciele szpitala.
Jesteście ciekawi jak działa to urządzenie? Zobaczcie wideo! Wieść o nowym urządzeniu wzbudziła wiele entuzjazmu u lokalnych internautów!
::addons{"type":"youtube","url":"https://www.youtube.com/watch?v=gvDUK0h2ev4&"}

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu miastko24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Śmierć w celi. Śledztwo ws. Miecznikowskiego
W Czarnem i wszystko jasne. To moloch w którym dziwne rzeczy się dzieją. Nie patrzą kogo przyjmują do pracy w Policji Służbach Więziennych itp. wielu tych ludzi nie powinno pracować w mundurówkach.
X
21:15, 2026-03-16
Tomasz Hinz buduje WIELKĄ kamienicę
Co z ta mega kamienica na ul.armii krajowej?
B
15:45, 2026-03-16
POMYSŁ radnego. ZAGAJA chce połączenia szpitali
Nigdy w życiu z tym Bytowem jak już to rozmawiać za przyłączenie szpitala miasteckiego do Słupska. Powodzenia.
Rozum
18:53, 2026-03-14
Miastko: NOWE WIEŚCI w sprawie oszukanej seniorki
Dlaczego bank przelewa środki na zagraniczne konta bez podwójnej autoryzacji. To jest wina banków które nie dbają o klienta i jego zabezpieczenie.
X
16:29, 2026-03-14