Zamknij
REKLAMA

Wnioski i deklaracje złożysz do Urzędu w Miastku przez internet

11:49, 28.04.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Gmina Miastko przechodzi cyfrową rewolucję. Od teraz każdą sprawę można załatwić przez internet w Urzędzie Miejskim w Miastku dzięki portalowi gromadzącemu wszystkie karty spraw dla petentów. Jakie wnioski możemy składać za pośrednictwem internetu?

Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej, ePUAP to ogólnopolska platforma teleinformatyczna służąca do komunikacji obywateli z jednostkami administracji publicznej w ujednolicony, standardowy sposób. Od teraz mogą z niej skorzystać także mieszkańcy Miastka!

- Za pomocą serwisu ePUAP można złożyć m.in. deklaracje o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, podatek od nieruchomości czy podatek leśny. Ponadto można złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego, nadanie numeru PESEL czy wniosek o wydanie zaświadczenia o stanie cywilnym - możemy przeczytać na stronie.

Chcąc skorzystać z serwisu wystarczy wejść na miastko.epuap.online i wybrać wniosek, który chcemy złożyć. Kiedy możesz skorzystać z systemu? W dowolnym momencie. Wystarczy, że masz konto na ePUAP i profil zaufany oraz dostęp do internetu. Jesteście zadowoleni z takiego rozwiązania?

 
 

 

 

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ja ja

0 0

Tadziu co się stało ? 🙁 14:14, 29.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%