To już tradycja. Obfite opady śniegu spowodowały paraliż na drogach. Jak informuje GDDKiA, największe problemy są na Środkowym Pomorzu, m.in. w okolicach Miastka, Białego Boru, Szczecinka i Bobolic.
Czytelnicy wysyłają nam zdjęcia i filmy obrazujące trudną sytuację na drogach.
- Droga krajowa nr 21 w kierunku Dretynia jest w fatalnym stanie. Ciężarówki stoją. Podobnie jest w Białym Borze - alarmuje Czytelnik.
Przedstawiciel Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad zapewnia, że na drogi skierowano wszystkie pługi śnieżne.
- Przy tak intensywnych opadach nie da się od razu uzyskać czarnego asfaltu - zauważa Piotr Michalski, rzecznik GDDKiA.
Do akcji ruszyły też służby miejskie. - Od rana intensywnie odśnieżamy drogi i chodniki - zapewnia Jerzy Dolny, dyrektor Zarządu Mienia Komunalnego w Miastku.
GODZ. 12.50 - Przez Przechlewo przejechał... Święty Mikołaj ;)
GODZ. 12.30 - SOŁECTWO KOCZAŁA
Jaka u Was sytuacja na drodze? Dajcie znać wysyłając zdjęcia pod nr tel. 513313112 lub w poniższym formularzu.
PONIŻEJ link do AKTUALIZOWANEJ GALERII:
[FOTORELACJA]187[/FOTORELACJA]
[ALERT]1638531365732[/ALERT]

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dentysta z Miastka SKAZANY! Uniknie więzienia?
Dostał taką karę bo stać go aby ponieść takie milionowe koszty. Biedak nie mógłby takiej kary dostać, bo nie miałby skąd wziąć milionów a pieniądze, które wcześniej ukradł zazwyczaj już byłyby wydane a własnych środków brak. Stąd trudno porównywać wymiar kary dla bogatego i biednego. Oddawać miliony to też nie jest łatwa kara.Taki life
.....
12:29, 2025-12-19
PISARZ w Łodzierzy. Spotkanie z Konradem Remelskim
Na co idą nasze pieniądze? Na prywatną promocję... Wizyta Remelskiego w ZSP w Łodzierzy odbyła się w ramach realizacji Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0”.
Gość
18:55, 2025-12-18
Złodziejska AFERA w firmie Wirax. Kradli metal
A co ukradli pszyczepy do traktora?
Jacek
16:43, 2025-12-18
Dwie inwestycje: turystyka i rehabilitacja w Miłocicach
Kopalnie odkrywkowe np. Kruszywa słyną z tego że skutecznie wysuszają jeziora w okolicy. Szkoda- ładne mieliśmy jezioro
Miastowy
16:27, 2025-12-18