Zamknij
REKLAMA

Przybyły tłumy! Jubileusz 60-lecia Szkoły Podstawowej nr 2 w Miastku [FOTORELACJA]

12:10, 17.06.2022 | P.K.
Skomentuj fot. Gmina Miastko
REKLAMA

Za nami Jubileusz 60-lecia Szkoły Podstawowej nr 2 im. Bolesława Chrobrego. Z tej okazji w szkole zorganizowano wielki festyn na cześć Bolesława Chrobrego, na którym z pompą świętowano ten okrągły jubileusz. Wydarzenie z pewnością zostanie na długo w pamięci uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców, a także zaproszonych gości.

- Szkoła wyglądała pięknie. W holu głównym pod sufitem zawisło mnóstwo kolorowych balonów, a na placu przygotowano scenę, otoczoną kwiatami, na której uczniowie i zaproszeni goście występowali przed zgromadzoną widownią. Zgromadzeni goście mogli podziwiać występy wokalne, taneczne oraz animacyjne - komentują władze Miastka.

Z racji tego, że była to impreza urodzinowa szkoły - nie mogło zabraknąć także tortu.Tort przygotowała Ewa Ostrowska - Łukasiewicz, Przewodnicząca Rady Rodziców, do której ustawiła się długa kolejka po kawałek ciasta. Były także pyszne kiełbaski.

Musimy przyznać, że jesteśmy pod wrażeniem tych urodzin! Społeczność szkolna włożyła w przygotowanie uroczystości całe serce i dostarczyła wielu radości i wzruszeń nie tylko sobie, ale również gościom i wszystkim mieszkańcom, którzy bawili się się wspólnie podczas festynu - mówią przedstawiciele miasteckiego samorządu.

Oprócz pysznych smakołyków i oprawy artystycznej - na Festynie każdy mógł wziąć udział także m.in. w krótkim kursie pierwszej pomocy czy sprawdzić swoje możliwości w operowaniu wężem strażackim. Były także dmuchańce. Zapraszamy do krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia. 

[FOTORELACJA]197[/FOTORELACJA]

KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF! Tylko dla subskrybentów premierowe reportaże wideo i pełne wersje tekstów, niedostępne na portalu www.miastko24.pl!

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%