Zamknij
REKLAMA

Dziś i jutro nie złożysz w Miastku wniosku o dowód osobisty. Dlaczego?

08.52, 18.08.2022 P.K.
Skomentuj
REKLAMA

Władze Miastka poinformowały, że w związku z trwającym okresem urlopowym oraz absencją chorobową pracownika, biuro obsługujące sprawy z zakresu ewidencji ludności oraz działalności gospodarczej będzie nieczynne w dniach 18-19 sierpnia. Co mają zrobić mieszkańcy w przypadku pilnych spraw?

- Sprawy dot. składania wniosków o dowód osobisty lub rejestracji działalności gospodarczej, można załatwiać w urzędach w gminach ościennych. W sprawach pilnych - np. odbioru dowodu osobistego, można kontaktować się w dniu 19 sierpnia 2022 r. w godz. 10.00. – 13.00. – pokój nr 9 - informują przedstawiciele miasteckiego samorządu. 

Wspomniana sytuacja jest spowodowana tym, że we wspomnianym biurze pracują dwie Panie - podczas urlopu jednej z nich, druga po prostu zachorowała. Od poniedziałku wszystko będzie funkcjonowało na wcześniejszych zasadach. 

- Przejmujemy się zarówno sprawami mieszkańców, jak i prawami pracowników i ich zdrowiem! Urlop się należy, a zdrowie jest najważniejsze i życzymy go każdemu! Regeneracja, odpoczynek, odpowiednia dawka leków i do przodu - komentują miastecki samorząd. 

KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF! Tylko dla subskrybentów premierowe reportaże wideo i pełne wersje tekstów, niedostępne na portalu www.miastko24.pl!

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Hehe Hehe

3 0

W normalnym zakładzie by to nie przeszło. Ale co krajowe to niczyje więc jak ze wszystkim :D 14:43, 18.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

w zajstowie konurs nw zajstowie konurs n

0 0

w zajstowie wszystko przejdzie :) zamiast się interesować problemami to chomonta zaprasza haha 19:47, 22.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%