Zamknij
REKLAMA

OFERTA dla miasteckiego policjanta. ŁAPÓWKA za brak prawa jazdy!

16.25, 14.09.2022 M.W.
Skomentuj
REKLAMA

Kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi 48-letniemu kierowcy, który wręczył miasteckim policjantom drogówki łapówkę w zamian za odstąpienie od interwencji. Policjant pieniędzy nie wziął. 

Pieniądze próbował wręczyć 48-letni kierowca volkswagena, zatrzymany do kontroli drogowej. Podczas rozmowy z funkcjonariuszami przyznał, że nie posiada prawa jazdy. Gdy policjanci sprawdzili mężczyznę w systemie, okazało się, że ma on również orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów. 

- Mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać i namawiał policjantów, aby nie zgłaszali tej interwencji, gdyż może się z nimi „dogadać”. Następnie wyciągnął z portfela banknoty i położył je na notatnik policjanta, dodając, że to w zamian za odstąpienie od interwencji - mówi Dawid Łaszcz, oficer prasowy policji. 

Mundurowi poinformowali 48-latka, że swoim zachowaniem popełnia kolejne przestępstwo. W związku z próbą wręczenia łapówki natychmiast został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

Mieszkaniec powiatu bytowskiego usłyszał już zarzuty. Za wręczenie łapówki policjantom w zamian za odstąpienie od czynności służbowych grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

[ZT]8195[/ZT]

AKTUALNE INFORMACJE w papierowej Gazecie Miasteckiej

Możesz też kupić e-wydanie. KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF!

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

curvvycurvvy

0 0

Bawimy się jak .... damy
ale jak nie damy to się nie bawimy❤️ 10:44, 15.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Wujek Wujek

0 0

Niezły dzbanek :) 09:50, 16.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%