Zamknij
REKLAMA

Tomek śpi, ale chce żyć. Koszt? 25 000 zł miesięcznie. POMOŻECIE?

22.50, 20.09.2022 M.W.
Skomentuj
REKLAMA

Wystarczyło kilka sekund, aby życie Tomasza Domasławskiego z Kępic zawisło na włosku. Do niedawna pełen energii 29-latek, który układał sobie życie, dbając o rodzinę, a teraz wegetujący na łóżku szpitalnym mężczyzna, który walczy o powrót do pełnej sprawności. 

Życie Tomka zmieniło się 30 sierpnia na drodze powiatowej Dretyń - Trzcinno. Podczas powrotu z pracy jego samochód wypadł z drogi i z impetem uderzył w drzewo w taki sposób, że aż wyrwany został silnik. Mógł umrzeć krótko po wypadku. Lekarze robili, co mogli i go uratowali. Teraz Tomek jest w stanie śpiączki. Jest szansa na przywrócenie go do normalnego życia, ale potrzebna jest kosztowna rehabilitacja. Rodzina i znajomi już rozpoczęli zbiórkę. Pieniądze są niemałe, bo potrzeba około 25 tys. zł miesięcznie.

WIĘCEJ na ten temat w Gazety Miasteckiej od środy 21.09. Oprócz tego oczywiście wiele innych ciekawych tematów, m.in. wywiad z nowym wiceburmistrzem Miastka Dawidem Jereczkiem i o wypadku ucznia SP1. Mama oskarża dyrektora.

[ZT]8223[/ZT]

Subskrybenci już otrzymali najnowsze wydanie! Jak dołączyć do tego grona? Działa to podobnie jak Netflix. Możesz też kupić e-wydanie. KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF!

Tylko aktywni subskrybenci otrzymują najnowsze wydanie dzień przed dystrybucją w sklepach, bezpośrednio na adres e-mail połączony z kontem na Facebooku. Zamówienie realizowane jest w czasie ok. 12 godzin.

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

KampaniaKampania

3 1

Zajst zaczął kampanię , szkoda że na czyjejś krzywdzie . 10:42, 27.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%