Zamknij
REKLAMA

SUKCES Magdaleny Bulczak. Została mistrzynią Polski!

21:43, 07.03.2021 | M.W.
Skomentuj
REKLAMA

Wielki sukces wychowanki Startu Miastko - Magdaleny Bulczak, uczennicy klasy VIa Szkoły Podstawowej nr 3 w Miastku reprezentującej obecnie tęczowe barwy UKS Tęcza Bydgoszcz. 

- Na rozgrywanych w Gliwicach Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U14 Kobiet w futsalu, nasza Madzia, czy też Bulczi, jak ją nazywają dziewczyny w Tęczy, zajęła wraz z koleżankami z drużyny I miejsce i zdobyły złote medale mistrzostw Polski - mówi Jan Ponulak, prezes Startu Miastko.

W turnieju finałowym dziewczęta Tęczy Bydgoszcz po zajęciu drugiego miejsca w grupie, wygrały w ćwierćfinale z AKF Wisła Brzeźnica, następnie w półfinale pokonały UKS Ursus Warszawa i na koniec w meczu finałowym okazały się lepsze od obrończyń tytułu - Akademia Młoda GieKSa Katowice. W meczu półfinałowym Magda otrzymała też tytuł MVP spotkania.

- Olbrzymia radość. Gratulacje dla Madzi, gratulacje dla wszystkich zawodniczek UKS Tęcza, dla sztabu trenerskiego i zarządu klubu z Bydgoszczy. Specjalne gratulacje i podziękowania kierujemy dla rodziców Madzi za wspieranie jej pasji - podkreśla Ponulak. - Specjalne gratulacje należą się trenerowi i wychowawcy Madzi Bulczak - Witkowi Koniecznemu. Niech ten sukces będzie motywacją do dalszej ciężkiej pracy nie tylko dla Magdy, ale też i wszystkich trenujących z nami piłkarek i piłkarzy. Dobra współpraca klubu, zawodniczki i trenera oraz rodziców przynosi wspaniałe efekty sportowe. Madziu jesteśmy dumni z Twoich osiągnięć sportowych i życzymy Ci dalszych sukcesów piłkarskich - podkreśla prezes MKS Start Miastko.

WIĘCEJ w Gazecie Miasteckiej od 9.03.

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Beno Beno

6 0

Gratulacje🌹🌹🌹🌹🌹😉 07:42, 08.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZorrbaZorrba

1 0

Tecza 6kolorowa szatana ,tylko nie to 20:59, 09.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%