Zamknij
REKLAMA

Kolejne sukcesy młodych miasteckich badmintonistów

13:59, 11.05.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

W ostatnich dniach w Miastku rozegrany został Krajowy Turniej Młodzików i Młodzików Młodszych. Organizatorem był Miastecki Klub Badmintona „Lednik”. Łącznie do rywalizacji w turnieju przystąpiło 86 zawodników i zawodniczek z całej Polski - rozegrano ponad 180 meczy. Miasteccy zawodnicy mogą pochwalić się całkiem niezłymi wynikami.

Najlepiej z miasteckich badmintonistów spisała się Zofia Szul,która okazała się najlepsza w swojej kategorii wygrywając w finale po ciężkim trzy setowym pojedynku z Leną Jachimek z Gdyni. Drugie miejsce udało się wywalczyć parze deblowej Martynie Cybulskiej i Milenie Bublewicz, a trzecie miejsca zajęli: w grze podwójnej Wiktor Wyka i Mikołaj Maliszewski z Sianowa, Hubert Gruba w grze pojedynczej oraz podwójnej z Adamem Fikusem z Władysławowa - relacjonuje trener.

Pozostali reprezentanci„ Lednika” zajęli miejsca poza pierwszą dziesiątką trafiając na mocniejszych przeciwników w grupie. Wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w sporcie. 

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%