Zamknij
REKLAMA

Triumf "Lednika" na Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Badmintonie

12:47, 09.06.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

W minioną niedziele w Hali Zespołu Szkół w Chmielnie odbyły się Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Badmintonie. W mistrzostwach brały udział najlepsze kluby Badmintona z województwa pomorskiego. Miastecki Klub „Lednik” w łącznej klasyfikacji wywalczył 9 medali - 3 złote i 6 srebrnych. Jest to bardzo dobry wynik i potwierdza dobrą formę miasteckich badmintonistów.

Miastecki Klub „Lednik” reprezentowali: Zofia Szul, Martyna Cybulska, Milena Bublewicz, Hanna Bublewicz, Wiktor Wyka,Hubert Gruba i Błażej Lange. Najlepiej zaprezentował się najmłodszy zawodnik „Lednika” Hubert Gruba, który wywalczył dwa złote medale:pierwszy w grze pojedynczej, a drugi z Adamem Fikusem z Władysławowa w grze podwójnej. Srebrny medal wywalczył Błażej Lange w grze pojedynczej mężczyzn.

- Bardzo dobrze też spisały się dziewczęta zajmując najwyższe miejsca w grze podwójnej: Zosia Szul wywalczyła złoto w parze deblowej z Leną Szablewską z Gdańska oraz dwa srebra: w grze pojedynczej i w parze mieszanej z Igorem Skolimowskim z Gdańska. Srebro zdobyły również: Milena Bublewicz w parze z Martyna Cybulską w grze podwójnej oraz Hanna Bublewicz w grze pojedynczej - relacjonuje trener.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%