Zamknij
REKLAMA

Już w poniedziałek 14.06. JEDYNA W POWIECIE otwarta Strefa Kibica

23:07, 12.06.2021 | M.W.
Skomentuj
REKLAMA

Wielki telebim załatwiony, są nagrody w postaci darmowych piłek, darmowe przekąski i przede wszystkim będą OGROMNE EMOCJE! Wszak to pierwszy mecz grupowy piłkarskiej reprezentacji Polski. W poniedziałek 14.06. od godz. 18.00 w Miastku na placu rekreacyjnym przy ul. Wybickiego/Piłsudskiego po 3 latach wraca STREFA KIBICA! Nie byłoby jej bez wsparcia sponsorów i bez zaangażowania stowarzyszenia MiastkoRazem. Gazeta Miastecka też pomogła. Czas na wspólne kibicowanie! 

Tak jak 3 lata temu, podczas Mistrzostw Świata, wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie MiastkoRazem, przy udziale radnego Witolda Zajsta, przy wsparciu sponsorów i Gazety Miasteckiej z portalem www.miastko24.pl. Organizację strefy medialnie wspiera też portal www.ibytow.pl oraz strona Spotted Bytów na Facebooku. WSTĘP WOLNY

KLIKNIJ aby zapisać się na to wydarzenie na FB!

Warto wspomnieć, że to jedyna taka strefa w powiecie bytowskim. Zapraszamy kibiców z całego powiatu i nie tylko. Kto chce wspólnie kibicować, ten najlepsze miejsce znajdzie w Miastku na placu rekreacyjnym przy ul. Wybickiego/Piłsudskiego. To pierwsza z trzech stref podczas meczów grupowych. Czy będą kolejne? Wszystko uzależnione jest od sponsorów i od… możliwości polskich piłkarzy. Oby wyszli z grupy. 

Przypomnijmy, że Mistrzostwa Europy w piłce nożnej zostały przełożone z 2020 na 2021 rok. Polska reprezentacja w czerwcu rozegra trzy mecze:

1. 14 czerwca ze Słowacją (godz. 18.00) 

2. 19 czerwca z Hiszpanią (godz. 21.00)

3. 23 czerwca ze Szwecją (godz. 18.00)

- Ogromny telebim, wiele atrakcji towarzyszących, wspaniała atmosfera dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń. Będzie się działo. Już dzisiaj zaplanujcie te terminy! Miastko i sąsiadów zapraszamy na Strefę Kibica! - zachęca radny Witold Zajst.

Strefa kibica to również spore koszty. Poradziliśmy sobie z tym dzięki wsparciu sponsorów. Wystarczy wspomnieć, że wynajem telebimu na 3 meczowe dni oraz licencja wykupywana w TVP kosztuje równe 10 000 zł (7500 zł telebim i 2500 zł dla TVP). Oprócz tego koszty takie jak ubezpieczenie, ZAiKS (180 zł za dzień), opieka ratownika medycznego, agregat wypożyczony od Zakładu Wodociągów i Kanalizacji (180 zł godzina) itp. Łączny koszt organizacji Strefy Kibica to ok. 14 000 zł.

Mamy też dla Was nagrody niespodzianki w postaci piłek Adidas (sfinansowane przez Gazetę Miastecką), specjalne koszulki i plakaty (zaprojektowane i wykonane przez Bogdana Adamczyka) oraz smakowite przekąski. W organizacji Strefy w tym roku pomagają również strażacy z OSP Kamnica. 

Nie byłoby Strefy bez wsparcia sponsorów. Dotychczasowa lista obejmuje poniższe firmy, ale jest nadal otwarta. Zachęcamy sponsorów do wsparcia, aby mogły odbyć się kolejne Strefy w ramach meczów grupowych i (miejmy nadzieję) następnych, po oczekiwanym przez kibiców wyjściu z grupy.

- Mini Markety Grosik
- Stacja Paliw MOYA - Bytów, ul. Przemysłowa
- Mexem
- Barduta.pl Magdalena Moszczyńska-Gocoł
- Malinowscy - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów
- Sławcar - Sławomir Ciemiński
- BODO Grzegorz Bodnar
- Sklep Koło-Wrotek, rowery, sport Miastko
- eWindows okna Miastko
- Franklin Zbigniew Drożdż Transport, Spedycja
- Henryk Ganżumow - Stacja Kontroli Pojazdów 
- Neko Miastko - spedycja, transport 
- Hurtownia Papiernicza Alfa Tomasz Witka
- Restauracja Maxima
- Agencja Ubezpieczeniowa Gabra Gabriela Jelonek
- PSS Społem Miastko 
- Przedszkolne Montessori Miastko
- Szkoła Podstawowa w Kamnicy, przewozy osobowe Krystyna Hingst
- PSB Harat  Miastko- materiały budowlane, narzędzia
- Ex-Pro Bolesław i Paweł Prondzińscy Wałdowo - transport, galanteria drewniana
Gwiazda Trans Miastko - spedycja, transport, transport osobowy
Fasada Grzegorz Hrycuta Węgorzynko - hurtownia budowlana
- Sklep spożywczy Patrycja Miastko - wędliny

- Gazeta Miastecka

Chcesz zostać sponsorem strefy kibica? Zadzwoń pod nr tel. 513313112 Twój banner będzie ulokowany w pobliżu telebimu, widoczny w fotorelacjach lokalnych mediów. Zapraszamy!

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%