Zamknij
REKLAMA

Jarosław Pietrzykowski wraca do MKS "Start" Miastko!

13:25, 14.07.2022 | P.K.
REKLAMA

Władze klubu MKS "Start" Miastko poinformowały, że od sezonu 2022/23 do załogi trenerskiej miasteckiego klubu dołącza Jarosław Pietrzykowski – doświadczony trener, który ostatnie 9 lat spędził w grupach młodzieżowych AP Junior Football Academy Przechlewo. Jarosław Pietrzykowski jest związany z Miastkiem już od blisko 18 lat.  W latach 2004-2006 jako zawodnik Startu w 70 oficjalnych meczach zdobył 15 bramek.

- Mamy przekonanie, że wniesie do Naszego Klubu wiele pozytywnych aspektów, a swoim zaangażowaniem, ciężką pracą, detalingiem i pomysłami podniesie o level wyżej nie tylko zawodników tych młodszych i tych starszych, ale również organizację pracy szkoleniowej MKSu - komentują władze klubu.

W rundzie jesiennej Jarosław Pietrzykowski będzie pełnił funkcję II trenera zespołu seniorów oraz trenera zespołu juniora C1 - rocznika 2008/2009. Trener w ostatnich kilkunastu latach wypuścił spod swoich skrzydeł kilku kadrowiczów woj. pomorskiego, z czego jeden z nich w czerwcu br na Mistrzostwach Polski U13 w Policach zdobył IV miejsce w Polsce.

- Jarek witamy na pokładzie - życzymy powodzenia, cierpliwości, sukcesów, dobrej merytorycznej współpracy oraz ogromnej satysfakcji z wykonanej pracy trenerskiej - dodają władze klubu.

 KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF! Tylko dla subskrybentów premierowe reportaże wideo i pełne wersje tekstów, niedostępne na portalu www.miastko24.pl!

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%