Zamknij
REKLAMA

Co za wynik! DZIESIĘĆ medali dla Lednika!

09.04, 28.09.2022 P.K.
Skomentuj
REKLAMA

W minioną sobotę w Gdańsku odbyły się Mistrzostwa woj. pomorskiego w badmintonie. W turnieju wzięło udział aż 103 uczestników z 9 klubów. Wśród nich znaleźli się również reprezentanci miasteckiego Lednika - Hubert Gruba, Zofia Szul, Milena Bublewicz, Martyna Cybulska, Wiktor Wyka. Wyjazd został dofinansowany przez Gminę Miastko.

- Cała piątka bardzo się starała i stanęła na wysokości zadania! Łącznie do Miastka przywieźliśmy 10 medali. Hubert Gruba wywalczył złoto w grze podwójnej wraz z Adamem Fikusem z UKS „Bliza” Władysławowo oraz srebro w grze pojedynczej w kategorii Młodzik Młodszy. Natomiast w kategorii Junior Młodszy Zofia Szul zdobyła złoto w grze podwójnej z Leną Szablewską ze Sportowej Politechniki Gdańsk oraz srebro w grze pojedynczej - relacjonuje trener.

W grze podwójnej Milena Bublewicz i Martyna Cybulska wywalczyły srebro. Bublewicz ponadto może pochwalić się brązowym medalem w grze pojedynczej, a Martyna Cybulska w grze mieszanej wspólnie z Wiktorem Wyką wywalczyli brąz. Wiktor Wyka zdobył także brązowy medal w grze pojedynczej. Młodym sportowcom z Miastka gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF!

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%