Zamknij

ZŁOTO dla Moreny! Sukces na Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej

12:58, 10.10.2022 P.K. Aktualizacja: 12:58, 10.10.2022
Skomentuj

W miniony weekend w Szkole Podstawowej w Kamieniu Krajeńskim odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt w kategorii „dwójek”. W zmaganiach brały udział dziewczęta z rocznika 2012 oraz młodsze. Łącznie rywalizowały aż 42 pary - z trzech województw. Uczniowski Klub Sportowy „Morena” wystawił sześć drużyn. Wśród nich znalazła się para, która wygrała cały turniej.

- Na zawodach świetnie poradził sobie duet Aleksandry Romanowskiej i Amelii Białowąs. Dziewczęta po grach eliminacyjnych awansowały do głównego finału. Tam nie dały żadnych szans rywalkom, wygrywając wszystkie sety. Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz trenerom - Joannie Kozłowskiej i Waldemarowi Żurawikowi - komentuje dyrekcja SP nr 3 w Miastku.

Siatkarki z Miastka w finale pokonały NTS Trójka Nakło. Na podium znalazł się także Spartakus. Za pierwsze miejsce najlepsza para wywalczyła złote medale oraz puchar. Wszystkie zawodniczki za udział w turnieju otrzymały pamiątkowe medale.

KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF!