Zamknij
REKLAMA

Młoda ELITA INTELEKTUALNA Miastka! Złote Sowy trafiły do...

10.44, 02.09.2022 P.K.
Skomentuj
REKLAMA

Kilkunastu uczniów z miasteckich szkół zostało nagrodzonych za wybitne osiągnięcia w nauce. Z tej okazji w Sali Herbowej Urzędu Miejskiego w Miastku odbyła się specjalna uroczystość. Najlepsi uczniowie otrzymali statuetki Złotej Sowy - symbolu mądrości oraz nagrody finansowe. Kto może pochwalić się najlepszymi wynikami w nauce?

Stypendium i statuetkę Złotej Sowy otrzymały dwie uczennice Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Miastku - Hanna Narloch oraz Kamila Siebielec. Obie laureatki rozpoczęły teraz naukę w VIII klasie. Uczennice otrzymały także nagrody finansowe po 1 250,00 zł.

Wyróżnienia zaś odebrali uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 5,0 oraz byli laureatami lub uczestnikami konkursów i olimpiad. Było ich dziesięcioro i otrzymali oni nagrody w wysokości po 900,00 zł.

Większość wyróżnionych uczniów i uczennic to wychowankowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Miastku. Nagrody utrzymali Maria Binczyk, Martyna Cybulska, Wiktor Wyka, Zofia Kuras, Milena Bublewicz, Zuzanna Hapka oraz Zofia Szul. Z miasteckiej "jedynki" wyróżnieni zostali Grzegorz Zawieśnicki oraz Wiktor Opiela. Nagrodę zdobyła również Wiktoria Norek, która co dzień uczęszcza do Szkoły Podstawowej nr 3.

 - Serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników w nauce i życzymy dużo satysfakcji z dalszego zdobywania wiedzy - komentują władze Miastka.

KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF! Tylko dla subskrybentów premierowe reportaże wideo i pełne wersje tekstów, niedostępne na portalu www.miastko24.pl!

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Hiszpanka Hiszpanka

1 0

Wspaniale! Gratulacje! Fantastycznych przygód już poza Miastkiem 🌻🌷 22:23, 02.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

StaśStaś

1 0

"Serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników w nauce i życzymy dużo satysfakcji z dalszego zdobywania wiedzy - komentują władze Miastka"
WŁADZE Miastka? Kto pisze takie brednie? Serio, w całym Miastku nie ma nikogo, kto potrafi poprawnie i merytorycznie zredagować prosty tekst? 22:28, 02.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%