Zamknij
18:47, 12.09.2020

Gmina Miastko nie organizuje w tym roku dożynek, z powodu koronawirusa, ale sołectwo Dretyń zorganizowało. Do wspólnej zabawy zaproszono sąsiednie sołectwa Trzcinno i Dretynek. Imprezę prowadził sołtys Adrian Kundro, a grochówkę z kuchni polowej rozdawał radny Tomasz Śmietana. Szczegółowa relacja w Gazecie Miasteckiej 15.09.

Zapraszamy też na dożynki do sołectwa Drzewiany w gminie Bobolice, w niedzielę 13 września. 

- Ostatnie takie wydarzenie miało miejsce w 2005 roku, tak więc po 15 latach wracają do naszej wsi dożynki, święto rolników i nie tylko. Serdecznie zapraszamy o godz. 13.00 msza św. w kościele, a po mszy spotkanie przy bogato zastawionym stole. Wiele pysznych dań, które przygotują  Rybki z Drzewian, np. grochówka, hamburgery, ciasta, chleb ze smalcem, kiełbaski z grila itp. Nie zabraknie muzyki i dobrego nastroju. Wszystkich prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa - apelują organizatorzy.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:
Zobacz więcej fotorelacji
Tragiczna ŚMIERĆ motocyklisty z Miastka. Uderzył w drzewo
zobacz fotorelację
Zapaśnicy ze złotem! Trzy medale i tytuł najlepszego zawodnika
zobacz fotorelację
TAJFUN WANDALI w Zielonym Ruczaju. Wy za to zapłacicie!
zobacz fotorelację
Nowy SOSW w Bytowie – WSPÓLNE DZIEŁO polityków PO-PiS
zobacz fotorelację
DRUTEX - czterdziestolatek z Bytowa. Pokaż zdjęcia - są NAGRODY!
zobacz fotorelację
Ogrodniczy RAJ w Garczu
zobacz fotorelację
Autobusy z KPO. Samorządowców wiozła Andżelika Kąkol
zobacz fotorelację
PlayStation za WINO I CZEKOLADKI?
zobacz fotorelację
Ferie zimowe w Miastku. Moc atrakcji dla dzieci
zobacz fotorelację
Ale REKORD! W Trzebielinie powinni dostać medal od Owsiaka
zobacz fotorelację

komentarze (3)

dziaddziad

1 2

Muszę odwiedzić "Dretynek" , ludzie widzę mają się...
Mam tylko nadzieję, że w przypadku, gdy niesienie pomocy wszystkim chorym z covid, będzie niewystarczające, to "dretynek" również będzie w takim tonie świętował.

10:18, 13.09.2020
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

jojo

0 1

Co tam marudzisz ??

19:28, 13.09.2020

PawełPaweł

0 0

Śliczna kobieta ze zdjęcia nr 5 Pozdrawiam Panią ☺

19:27, 13.09.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz