Zamknij
REKLAMA
20:55, 25.05.2021

Magda Gessler przeprowadza kolejne Kuchenne Rewolucje w miasteckiej restauracji Marysieńka. We wtorek po raz drugi kręcono program. W czwartek 27.06. ostatni dzień zdjęciowy z zakończeniem w postaci poczęstunku dla zaproszonych gości. Za ok. miesiąc Magda Gessler powróci do Miastka aby sprawdzić czy właściciel restauracji Marek Bukowski dał radę utrzymać poziom.

Marysieńka jest teraz jak twierdza. Ekipa filmowa nikogo nie wpuszcza do środka. Warto wspomnieć, że do Marysieńki przyjechali ponieważ restaurację wskazała redakcja Gazety Miasteckiej. Proponowaliśmy jeszcze Pub Oaza, ale nie było tam zgody na wpuszczenie Magdy Gessler.

Właściciel Marysieńki ma zakaz wypowiadania się na temat kulis programu. Z innych źródeł wiemy, że Gessler nocuje w Szczecinku. Porusza się specjalnym camperem z garderobą. Razem z nią jest kilkanaście osób z obsługi. 

Wiadomo na pewno, że zmieniona zostanie nazwa lokalu. Szyld Marysieńka zostanie zdjęty. Po Kuchennych Rewolucjach lokal ma być stale otwarty do godzin wieczornych. Podobno nowe menu da tej restauracji uznanie klientów. Jak będzie? Czas pokaże.

WIĘCEJ NA TEMAT Kuchennych Rewolucji w Marysieńce w Gazecie Miasteckiej od 2.06. 

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:
REKLAMA

komentarz (1)

Józek Mizerykordia Józek Mizerykordia

0 0

Och jak miło ... przyjedzie gwiazda z kuchni, kurze posprawdza, siekierą meble porozbija, doprowadzi całą załogę do płaczu...
Potem zacznie się czas naprawy- wycieczka z personelem do stadniny koni albo na rowery .. A może kajaki?...🤠
Zamaskowani ludzie na ulicach dostaną do posmakowania pasztecik z dzika lub kaczki, może też być "ciastko z galaretką " 🤣

Minie miesiąc, Madzia powtórnie przyjedzie by powiedzieć światu ; ... zobaczcie jak jest teraz pięknie... już nie ma ślicznej nazwy "Marysieńka" jest "Kaczy kuper"💩
Madzia znowu pokaże ileż to ona potrafi ... 😠
Wzruszyłem się ....hi..hi..hi.. 🙂 🙂 🙂 11:05, 26.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA