Zamknij

21:22, 04.07.2019
Szykuje się śmieciowa afera w gminie Kępice, a wszystko za sprawą naszego Czytelnika, który wpadł na jej trop. Za oczyszczalnią ścieków wskazał miejsce, w którym podobno gminne służby składują worki z odpadami, w szczególności z biologicznymi, chociaż znaleźć można tam też innego rodzaju śmieci. Na pierwszy rzut oka wszystko wyglądało legalnie, ale do czasu, gdy dowiedziała się o tym Wojewódzka Inspekcja Ochrony Środowiska. Broniąc się przed kontrolą władze poinformowały inspektorów, że śmieci te nie są tam wywożone przez służby gminne. Oskarżyły mieszkańców o podrzucanie odpadów w zawiązanych workach z logo spółdzielni socjalnej Zielony Punkt. Słusznie? Więcej w Gazecie Miasteckiej z 2.07.
REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz