Zamknij
REKLAMA
21:43, 03.10.2020

Wielka tragedia w Trzebielinie. Dwie osoby nie żyją! To 67-letni ojciec i 40-letnia córka. Przeżyła 65-letnia kobieta, żona i jednocześnie matka. W stanie niezagrażającym życiu została przewieziona do szpitala. 

W czwartkowym (1.10.) wypadku uczestniczyła rodzina z Sosnowca, która jechała w kierunku morza. W pewnym momencie - na wysokości pałacu w Trzebielinie - kierowca postanowił wyprzedzić jadące przed nim Audi uderzając czołowo w samochód ciężarowy. Jak ustaliliśmy, jechali odwiedzić swojego syna i synową, którzy wypoczywali nad morzem. Do zdarzenia doszło ok. godz. 6.00. Po godz. 8.00 na miejsce tragedii z miejsca wypoczynku dotarł syn i jego małżonka. Zrozpaczeni relacjonowali, że zaprosili rodziców do siebie. Jechała z nimi również siostra mężczyzny. 55-letni kierowca samochodu ciężarowego z woj. wielkopolskiego był trzeźwy. 

Policja ustala teraz dokładne okoliczności. Z relacji świadka wynika, że 67-latek chwilę wcześniej podejmował podobną próbę.

- Próbował wyprzedzić to audi, ale zobaczył samochód ciężarowy, więc wrócił na swój pas. Nieoczekiwanie powtórzył to wjeżdżając wprost pod ciężarówkę - opowiada.

Kierowca tego samochodu próbował ratować pasażerów i kierowcę nissana. Zjechał na pobocze, skosił metalowe słupki i uderzył w drzewo. Niestety, nie udało się uniknąć zderzenia z samochodem osobowym. Dwie jadące z przodu osoby zginęły na miejscu.

Więcej w Gazecie Miasteckiej 6.10.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA