Zamknij

22:17, 30.06.2019
Groźnie wyglądający wypadek na drodze krajowej nr 20 na odcinku Wołcza Mała - Miłocice. Kierowca busa na słupskim numerach rejestracyjnych na zakręcie nie zapanował nad pojazdem, wjechał do rowu i dachował. Busem jechało 9 osób. Kierowca wiózł młodzież. Nastolatki to kolonistki. Jedna została przewieziona do szpitala, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Obrażenia są powierzchowne. Policja wyjaśnia dokładne okoliczności tego zdarzenia. Więcej w Gazecie Miasteckiej 2 lipca.
REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz