Zamknij

15:13, 03.07.2019
Sceny jak z filmu akcji rozegrały się w środę na ulicach Miastka. Policja podjęła pościg za kierowcą renault, który nie zatrzymał się do kontroli. Mężczyzna nie chciał się zatrzymać, chociaż wiózł ze sobą komplet pasażerów, w tym dziecko. W czasie pościgu doszło do zderzenia z radiowozem, a następnie kierowca renault zjechał z drogi i uderzył w skrzynkę energetyczną na ulicy Kolejowej. Zbiegł z miejsca zdarzenia zostawiając pasażerów. Więcej w Gazecie Miasteckiej 9.07.
REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz