Zamknij

21:35, 27.12.2019

Zimowe widowisko teatralno-wokalne dla rodziców pn. “Hej, kolęda, kolęda…” zorganizowano w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Miastku. Koordynatorem była Irena Remelska, a organizatorami cztery sekcje PMDK.      

Zaproszeni goście mogli obejrzeć inscenizację pt. “Jasełka” zaprezentowaną przez teatrzyk „Rummelek” i sekcję recytatorsko- teatralną, w której współczesna grupa uczniowska przybliżyła wszystkim tematykę narodzin Jezusa w Betlejem. 

Wokaliści ze studia piosenki Katarzyny Bąk zaśpiewali 12 pięknych kolęd polskich, które były tłem muzycznym przedstawienia. Po poczęstunku przygotowanym przez sekcję gospodarstwa domowego (Agnieszka Warsińska) wiersz o urokach i tradycjach Święta Bożego Narodzenia zarecytowały Wiktoria Gront i Alicja Czekała, a dwie kolędy odśpiewała Wiktoria Szymanowska ze studia piosenki. 

Na zakończenie wszyscy chętni mogli uczestniczyć w sesjach fotograficznych rodzin na tle przepięknej dekoracji świątecznej. Zdjęcia podczas widowiska wykonała sekcja dziennikarska (Grażyna Jamniak), a sesję zdjęciową rodzin Konrad Remelski. 

- Podczas imprezy panowała miła, rodzinna atmosfera, a przy wspólnym poczęstunku integrowali się rodzice i dzieci z różnych sekcji - mówią organizatorzy.

Przepiękna inscenizacja „Jasełek” została zaprezentowana również w PMDK 18 grudnia dla uczniów klas V ze szkół podstawowych nr 1 oraz nr 2 w Miastku.

 

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz