Zamknij
REKLAMA
10:26, 11.10.2020

Po raz dwunasty w historii Zespołu Szkół trzy oddziały klas pierwszych mundurowych (wojskowych, policyjnych, służb więziennych) oraz klasa bezpieczeństwa wewnętrznego i ratownictwa II Liceum Ogólnokształcącego złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. 

- W tym roku uroczystość miała charakter niecodzienny. Ze względu na obowiązujący w Polsce stan epidemiczny zostały zachowane szczególne środki ostrożności, m.in. na uroczystości nieobecne były rodziny uczniów i wielu przyjaciół szkoły, sama zaś ceremonia wyjątkowo odbyła się na stadionie piłkarskim z zachowaniem reżimu sanitarno-epidemiologicznego - mówi dyrektor Renata Piszcz. 

Do uroczystości ślubowania uczniowie przygotowywani byli przez żołnierzy 8. Koszalińskiego Pułku Przeciwlotniczego oraz 52 Batalionu Remontowego w Czarnem. Trasę przemarszu zabezpieczali funkcjonariusze policji z Białego Boru, Szczecinka oraz strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Białego Boru.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA