Zamknij

Pielęgniarka (Pediatria)

Nr oferty: StPr/24/0160Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gen. Wybickiego 30, 77-200 Miastko, powiat: bytowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie i nadzorowanie procesu pielęgnowania dziecka, sprawowanie opieki nad dzieckiem chorym i jego rodziną
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 965,38 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: pielęgniarstwo
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: miele widziana k. kwalifikacyjna lub specjalizacja: pedriatryczna
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: SZPITAL MIEJSKI W MIASTKU SP. Z O.O. MIASTKO
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Gen. Wybickiego 30, 77-200 Miastko, powiat: bytowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Karolina Sitko
    Numer telefonu: 59 857 09 06
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    według programu stażu
    StPr/24/0314
    data rozpoczęcia pracy od 18.04.2024
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych
    StPr/24/0307
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    Prace ogólnobudowlane
    StPr/24/0303
    data rozpoczęcia pracy od 22.04.2024

    Wspomaganie zespołu księgowego w codziennych zadaniach.
    StPr/24/0291
    data rozpoczęcia pracy od 13.05.2024
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    - Aktywna sprzedaż produktów i usług, które świadczy firma. - Organizacja spotkań, przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych. - Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie trwałych relacji z obecnymi Klientami.
    StPr/24/0289

    Prowadzenie pełnej księgowości.
    StPr/24/0290
    wynagrodzenie od od 7 000 PLN

    Organizacja transportu
    StPr/24/0255
    data rozpoczęcia pracy od 01.04.2024

    sprzątanie pomieszczeń szpitalnych na oddziałach
    StPr/24/0249
    data rozpoczęcia pracy od 08.04.2024

    Opieka nad pacjentami ZOL, udzielanie porad, kierowanie do właściwych instytucji, współpraca z organizacjami, które odpowiadają za organizowanie pomocy społecznej. Prowadzenie spraw pacjentów.
    StPr/24/0216
    wynagrodzenie od od 4 900 do 5 500 PLN

    StPr/24/0211
    data rozpoczęcia pracy od 15.04.2024
    wynagrodzenie od od 6 850 PLN