Zamknij

Pracownik fizyczny

Nr oferty: StPr/21/0018Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kaszubska 21c, 77-200 Miastko, powiat: bytowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie wszelkich prac przy regeneracji kegów.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 25.01.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: [Inne] : Mile widziane dodatkowe kursy i szkolenia.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Keg Exchange Group Sp. z o.o.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Wincentego Rzymowskiego 53, 02-697 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowi
    Osoba do kontaktu: Edyta Król
    Numer telefonu: 598570410
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Sprawowanie nadzoru nad grupą pracowników, organizacja i koordynacja ich pracy, sprawowanie nadzoru nad prawidłowym funkcjonowaniem magazynu, prowadzenie załadunków i rozładunków zgodnie z zamówieniami zleconymi przez kierownictwo, dbanie o bezpieczeństwo pracy i przestrzeganie procedur BHP.
    StPr/21/0024
    data rozpoczęcia pracy od 01.02.2021
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    Wykonywanie wszelkich prac przy regeneracji kegów.
    StPr/21/0018
    data rozpoczęcia pracy od 25.01.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Przygotowywanie posiłków.
    PSZ-ZOPS/15772773
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2020