Zamknij

Hydraulik

Nr oferty: StPr/19/0957Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Młodzieżowa 10/12, 77-200 Miastko, powiat: bytowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: wykonywanie instalacji hydraulicznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20
Data rozpoczęcia: 10.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 1 125 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Hydraulik
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PHU SANIFAST Andrzej Sohlich
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Młodzieżowa 10/12, 77-200 Miastko, powiat: bytowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Andrzej Sohlich
      Numer telefonu: 517865268
      E-mail: san[email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      obsługa klientów
      StPr/19/0996
      data rozpoczęcia pracy od 18.09.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      wykonywanie instalacji hydraulicznych
      StPr/19/0957
      data rozpoczęcia pracy od 10.09.2019
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN