Zamknij

Robotnik gospodarczy

Nr oferty: StPr/19/1030Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 77-200 Miastko, powiat: bytowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: zajmowanie się terenem zewnętrznym
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20
Data rozpoczęcia: 01.10.2019
Wynagrodzenie brutto: od 1 125 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: KMORDER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: ARTYLERYJSKA 3H, 10-165 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie
    Osoba do kontaktu: Magdalena Marchewka
    Numer telefonu: 509 141 494
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    obsługa administracyjno biurowa, kontakt z klientem biznesowym
    StPr/19/1072
    data rozpoczęcia pracy od 21.10.2019
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    laminowanie i szlifowanie
    StPr/19/1061
    data rozpoczęcia pracy od 10.10.2019
    wynagrodzenie od od 1 125 PLN

    StPr/19/1062
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    zajmowanie się terenem zewnętrznym
    StPr/19/1030
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2019