Zamknij

Mechanik pojazdów samochodów

Nr oferty: StPr/19/1108Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kaszubska 22, 77-200 Miastko, powiat: bytowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: naprawa pojazdów samochodowych osobowych i ciężarowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 04.11.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania dodatkowe
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Usługi Transportowe Dariusz Piotrowski
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Kaszubska 22, 77-200 Miastko, powiat: bytowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Dariusz Piotrowski
    Numer telefonu: 602 539 533
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    obsługa spraw pracowniczych
    StPr/19/1134
    data rozpoczęcia pracy od 08.11.2019
    wynagrodzenie od 2 250 - 2 600 PLN

    przygotowywanie żywicy, laminowanie, obróbka wyschniętych elementów, malowanie, szlifowanie
    StPr/19/1119
    data rozpoczęcia pracy od 04.11.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Nauczyciel języka polskiego w szkole podstawowej
    StPr/19/1118
    wynagrodzenie od od 2 862 PLN

    naprawa pojazdów samochodowych osobowych i ciężarowych
    StPr/19/1108

    prowadzenie spedycji i prace biurowe
    StPr/19/1109

    Sprzedaż towaru
    StPr/19/1095
    data rozpoczęcia pracy od 01.11.2019
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Sprzedaż, montaż, konserwacja kosiarek automatycznych
    StPr/19/1084

    obsługa administracyjno biurowa, kontakt z klientem biznesowym
    StPr/19/1072
    data rozpoczęcia pracy od 21.10.2019
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN