Zamknij

Nauczyciel języka polskiego w szkole podstawowej

Nr oferty: StPr/19/1118Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kujawska 1, 77-200 Miastko, powiat: bytowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Nauczyciel języka polskiego w szkole podstawowej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 18
Data rozpoczęcia: 04.11.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 862 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    Zawód:
    • Nauczyciel języka polskiego w szkole podstawowej
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Nauczyciel języka polskiego w szkole podstawowej
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Miastku
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Kujawska 1, 77-200 Miastko, powiat: bytowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Mariola Kopeć
      Numer telefonu: 59 857 28 43
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      obsługa spraw pracowniczych
      StPr/19/1134
      data rozpoczęcia pracy od 08.11.2019
      wynagrodzenie od 2 250 - 2 600 PLN

      przygotowywanie żywicy, laminowanie, obróbka wyschniętych elementów, malowanie, szlifowanie
      StPr/19/1119
      data rozpoczęcia pracy od 04.11.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      StPr/19/1118
      wynagrodzenie od od 2 862 PLN

      naprawa pojazdów samochodowych osobowych i ciężarowych
      StPr/19/1108

      prowadzenie spedycji i prace biurowe
      StPr/19/1109

      Sprzedaż towaru
      StPr/19/1095
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2019
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Sprzedaż, montaż, konserwacja kosiarek automatycznych
      StPr/19/1084

      obsługa administracyjno biurowa, kontakt z klientem biznesowym
      StPr/19/1072
      data rozpoczęcia pracy od 21.10.2019
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN